tv3.lv

"Iespējams, neesmu attiecībās, jo baidos no kārtējās šķiršanās." Mīlas šova Ilze analizē, kāpēc neiet uz randiņiem

Septītajā “Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumā iepazinām divu atvašu mammu Ilzi, kura no bērnu tēva ir šķīrusies jau trīs gadus un visu sevi velta dēla un meitas audzināšanai. Sieviete vēlas iepazīties ar vīrieti, kurš pats audzina bērnus un saprot, ko tas nozīmē, ja ir atvases.

2020. gada 13. novembrī 14:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ilze  atklāj, ka īsti viena nejūtas, jo viņai ir bērni. Pirms trīs gadiem viņa izšķīrās no vīra un tā īsti jaunas attiecības nemeklē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Patika komunikācija, bet uzzināju, ka Ilzei ir bērni.” Mīlas šova Vadims vēlas otro pusīti bez atvasēm

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu dosies arī gorilla

“Šovs man bija vairāk uzdrīkstēšanās, iespēja iziet no komforta zonas. Sapratu, ka neesmu tik nedroša, kā pati domāju. Anketā vajadzēja sīkāk uzskaitīt prasības kandidātam, mēs ar Vadimu bijām pilnībā nesaderīgi,” paziņo Ilze.

Ilze piebilst, ka “klikšķis” nebija, nebija nekas tāds, lai viņa nodomātu – wow, super vīrietis.

Šova dalībniece teica Vadimam – JĀ, jo vēlējās, lai arī viņam ir iespēja jauki pavadīt vakaru, kaut tikai draudzīgā gaisotnē.

“Pēc garā ceļa bija tiešām liels nogurums un vēlme vienkārši atpūsties. Nebiju uz īstu randiņu bijusi 3 gadus, mamma man novēlēja izbaudīt vakaru. Tā arī mēģināju darīt,” tā Ilze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas ka Vadims ilgi domājis Ilzi nav biedējis, jo Ilze jau pašā sākumā sapratusi, ka šova partneris gaidījis ko citu – elegantu dāmu, bet viņa tāda nav.

Ilze sevi raksturo kā parastu piepilsētas meiteni, kas no smaga darba nebaidās – viņa mežā vāc malku, skalda, zāģē, skrūvē savu auto.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vadimu jaunā sieviete raksturo kā pilsētas puisi, māksliniecisku, kuram ir maz brīvā laikā sev, kur nu vēl meitenei.

“Runājot par manu apģērbu, kas nepatika Vadimam. Katram ir sava gaume! Ikdienā nevalkāju papēžus un kleitas. Randiņā nevēlējos sevi parādīt tādu, kāda neesmu. Pieguļošas bikses, melns mežģīņu topiņš un ērta jaka – tā esmu es,” skaidro Ilze.

Divu bērnu māmiņa ar šova partneri vairāk nav tikusies un nav arī sarakstījusies.

Ilze ir no attiecībām brīva sieviete, ar bērnu tēvu kopā nodzīvoti seši gadi, tās bijušās otrās stabilākās attiecības viņas dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs mīlējām viens otru, mums piedzima skaisti bērni. Diemžēl, šī nebija īstā mīlestība, līdz mūža galam. Parasti jau saka, ka tā trešā ir tā liktenīgā – redzēsim,” smejas Ilze.

Ilzi reiz viens jauks cilvēks nosaucis par pašpietiekamu sievieti. Šova dalībniece uzreiz jauta – kuram vīrietim vajag sievieti, kas iet un dara?

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Arī viņai nav vajadzīgs tāds dzīvesbiedrs, kurš slinko, sūc aliņus un deldē dīvānu. Divu bērnu māmiņa piebilst, ka arī viņa atpūšas, bet ne jau pusi dienas sēžot istabā – viņai patīk iet, skriet, darīt! Ja viņa nespētu iekāpt mašīnā un kaut kur aizbraukt viņa sajuktu prātā!

Mīlēt Ilzei nozīmē rūpēties vienam par otru, par ģimeni, dzīvot dabiskā saskaņā, kā nekā piespiest nevienu nevar sevi mīlēt, ja ir lemts viss notiks pašplūsmā.

Sieviete domā, ka mīlestība ir pārejoša, nevienam nav garantijas, ka nepienāks brīdis, kad otrs vairs nevēlēsies mīlēt, un vienpusēja mīlestība nedzīvo ilgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iespējams, tieši tāpēc pēc šķiršanās no vīra, tik ilgi neesmu attiecībās, jo baidos no kārtējās šķiršanās. Esmu tikusies, nevis randiņš, bet vienkārša tikšanās un viss, mani kaut kas ir atturējis un es vienkārši atgriežos savā ikdienā un tālāk neko neturpinu. Vai arī nav bijusi tā sajūta, īstā sajūta, lai ko turpinātu,” atklāti nosaka Ilze.

Šova dalībniece nav ballīšu mīļotāja. Vakaros viņa ir mājās ar bērniem. Atvases ir viss, kas viņai vajadzīgs, viņas prioritāte. Bērni savu mammu nekad neapgrūtina, ja viņa patiesi vēlas kur aiziet vai aizbraukt, viņai ir labākā mamma pasaulē, kura pieskata mazos.

Ilze neslēpj, ka savā ziņā ir aizmirsusi par sievieti sevī un uz visiem 2000% ir vienkārši mamma.

“Parasti vīrieši no fakta, ka man ir bērni nenobīstas. Esmu jau tajos gados, kad arī otrai pusei ir bērni, un ir vīrieši, kas tieši meklē sievieti ar bērniem, jo pats audzina bērnus bez mammas. Saistībā ar Vadimu, šoreiz attiecību eksperti nošāva greizi, jo es jutu, ka Vadimam nepatika tas, ka man ir bērni. Es arī labprāt būtu tikusies ar kādu kam ir atvases,” skaidro Ilze.

Savas dienas Ilze aizvada strādājot nepilna laika darbu, ko saskaņo ar bērnudārzu. Brīvā laika viņai nav, bet kā hobiju sieviete nosauc darīt visu, kas jādara.

“Man ir svarīgi, lai vīrietis atrod laiku arī man, nevis tikai darbam. Un viņam ir jāsaprot, ka mana prioritāte vienmēr būs bērni. Un viņi mazi nebūs mūžīgi, es vēlos šo laiku izbaudīt,” smaida Ilze.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm