tv3.lv

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

2018. gada 16. augustā 10:21

“Nu vienreiz jau var aiziet patizloties,” uzreiz apgalvo Intars Busulis, taču Ufo viņam nepiekrīt. No sākuma esot jānoskaidro viņa turīguma pakāpe. Ja tas ir “nekādais” tizlenis, tad jāmaina džeks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Intars Busulis

Intars Busulis
Mūziķis

Es arī pieļauju, ka viņš gultā ir tāds nekāds, ja viņš ir tizls dejotājs.

Šim apgalvojumam nepiekrīt Ufo. Viņš uzskata, ka pat vislielākais tizlenis gultā var pierādīt, ka ir “bomba”. Smejot abi turpina diskutēt, ka viss šajā gadsimtā tomēr ir par materiālo pasauli, tamdēļ ir jānoskaidro šī vīrieša materiālais stāvoklis.

“Bet stulbi ir tas, ka viņš neļauj tai meitenei dejot ar citiem!” uzskata mūziķis. Puisim esot jādod kāds pavediens, lai viņš saprastu, ka ir tizls dejotājs, un jāizrunā tas ar savu puisi!

Bet, protams, ka visa šī saruna jāuztver kā joks un ne kā tieša atbilde raidījuma skatītājai! Pilnu abu atbildi skaties rakstā pievienotajā video!

Raidījums “Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm