tv3.lv

Fitnesa modeles īstos večus atzīst par labākiem pavāriem!

Šajā sērijā mūsu lieliskais piecinieks saņēma individuālu uztura plānu, kura izpilde gan ir uz katra paša sirdsapziņas, taču tas ir viens no svarīgākajiem atslēgas punktiem, lai vīri varētu izturēt šī realitātes šova gala uzdevumu – dalību žurnāla Klubs skarbajās 24 stundu piedzīvojumu sacensībās. Līdz šim viņu ēdienkarte sastāvēja no neveslīgas pārtikas – kečupa, majonēzes, treknas gaļas, ceptiem kartupeļiem un, protams, alus. Bet nu tam visam ir pielikts trenks punkts.

2016. gada 19. septembrī 22:01

Sērijas otra puse aizritēja sacensību garā, kura galvenie varoņi sacentās… paši ar savām sievām! Uzdevums bija 100 eiro vērtībā stundas laikā iegādāties garšīgus un veselīgus produktus, kurus vēl vienas stundas laikā abām komandām bija jāpagatavo. Gatavošana norisinājās restorānu servisa skolā, bet viņus vērtēja profesionālas bodibilderes, kuras ir arī lieliskas uztura pārzinātājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Šis bija uzdevums, kur pārādījās pirmās nesaskaņas veču starpā, jo Uldis ar Jāni ne vienmēr spēja būt vienisprātis . Uldis pat izteicās tā: “Gribēju saprast, kur būs Madars, lai saprastu, kur viņš neiejauksies!” Veči gatavoja varavīksnes foreli, pildītu ar dillēm un citronu, klāt sagatvojot rīsu rissoto un nelielu salātu garnierīti. Savukārt sievām paredzēts galdā likt cepeškrāsnī ceptu lasi ar dorblue sieru, salātus, kuskusu ar zaļajiem zirnīšiem un desertu – zemeņu krēmu.

Lai gan vairākkārt tika uzsvērts, ka ēdiens nav īpaši veselīgs un ir trekns, tika uzskatīts, ka sievietēm ēdiens ir ļoti garšīgs. Tas pats arī vīriem, bet viņu ēdiens esot bijis veselīgāks. Raidījuma vadītājs Armands Simsons savu balsi atdeva dāmām, bet fitnesa modeles uzvaru piešķīra īstajiem večiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm