Atis Ieviņš turpina iekarot “Izklausies redzēts” fanu sirdis! Arī šonedēļ gūst uzvaru simpātiju balsojumā

Aizvadīta kārtējā lieliskā šova “Izklausies redzēts” skatītāju simpātiju balvas balsošanas nedēļa. 

2018. gada 29. martā 13:20

Šonedēļ skatītāju sirdis turpina iekarot Atis Ieviņš. Jau trešo nedēļu pēc kārtas šova fani ir lēmuši, ka tieši viņa priekšnesumi ir pelnījuši pirmo vietu. Šajā nedēļā par viņa uzstāšanos nodotas 2714 balsis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizvadītajā svētdienā Atis Ieviņš uz skatuves izpildīja populārās grupas “Kings of Leon” grāvēju “Sex on Fire”. Pirms priekšnesuma Ieviņš gan atzinis, ka uzdevums esot gana sarežģīts, jo pamatīgi jāstrādā ar balsi, taču rezultātā viss izdevās un lieliskās balss īpašnieks sagādāja šova faniem īstenu roku uz skatuves.

Šīs nedēļas “Izklausies redzēts” simpātiju balsojumā skatītāju atzinību guvis arī Juris Jope – viņš uz šova skatuves pārtapa par slaveno Verku Serdjučku. Skatītāji par šo priekšnesumu nodevuši 1786 balsis, savukārt ar 1696 balsīm trešajā vietā ierindojies Edgars Pujāts, kurš pārtapa par Igo un izpildīja leģendāro dziesmu  “Kā tanī senā dziesmā”.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējusi Lāsma S. Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” telekanālā TV3 atgriezies jau kopš februāra izskaņas. Katru svētdienu, plkst. 20, šova dalībnieki priecē skatītājus ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus. Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu.

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru no Bino.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm