tv3.lv

“Izklausies redzēts” skatītāji ir lēmuši – arī šonedēļ viņu sirdis iekaro Ata Ieviņa iespaidīgās pārvērtības

Aizvadītājā svētdienā kanāla TV3 skatītājus priecēja kārtējais lieliskais “Izklausies redzēts” raidījums. Šoreiz iespaidīgas pārvērtības piedzīvoja Atis Ieviņš.

2018. gada 23. martā 16:29

Lai arī raidījuma izskaņā pēc žūrijas un citu dalībnieku vērtējuma Ieviņš ierindojās trešajā vietā, šonedēļ šova fani skatītāju simpātijas balsojumā lēma, ka tieši viņš ir pelnījis pirmo vietu. Par viņa priekšnesumu skatītāju simpātiju balsojumā nodotas 4043 balsis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka arī pagājušajā nedēļā Ieviņš izpelnījās skatītāju mīlestību un uzvarēja simpātiju balsojumā.

Pagājušajā nedēļā Ieviņš skatītāju sirdis iekaroja ar šova “Britain’s Got Talent” zvaigznes Sūzanas Boilas tēlu, savukārt šonedēļ māksliniekam raidījumā bija jāatveido britu dziedātājs Rage’n’Bone Man. Ieviņš uz skatuve kāpa iespaidīgā tēlā, kā arī viņam bija jātiek galā ar tik pat iespaidīgu un unikāli zemu balss diapazonu.

Lai gan skatītāji šonedēļ par savu favorīti atzinuši Ati Ieviņu, skatītāju atzinību šonedēļ ieguvis arī Nauris Brikmanis, kurš saņēmis 2792 balsis un Edgars Pujāts, par kuru nodotas 2760 balsis.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējis Vilnis S. Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” telekanālā TV3 atgriezies jau kopš februāra izskaņas. Katru svētdienu, plkst. 20, šova dalībnieki priecē skatītājus ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus. Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru no Bino.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm