tv3.lv

Pujāts atklāj pikantu mūžīgās jaunības noslēpuma recepti

Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, “Izklausies redzēts” ietvaros atveidojot novadnieku Igo jaunībā, neslēpa, ka savos 47 iejusties 24 gadu veca čaļa ādā viņam palīdz kāda unikāla recepte jaunības saglabāšanai. Pēc portāla Skaties.lv aicinājuma aktieris ar to labprāt padalās plašāk.

2018. gada 28. martā 16:34

Nav noslēpums – nāk gadi, nāk liekais svars. Taču aktieris Edgars Pujāts atradis veidu, kā cīnīties ar liekajiem kilogramiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mana recepte ir tāda: ja ir intensīvs darbs un liels nervu patēriņš, tad tā ir vislabākā notievēšanas iespēja. Man viss liekais svars pazūd kā nebijis,” atklāj Pujāts.

Taču būt formā un saglabāt jaunību Pujātam palīdz vēl kāds iedarbīgs paņēmiens, ko aktieris atklāj ar šķipsnu humora: “Par citu cilvēku nedomāt sliktas domas, labi daudz seksa, pozitīvas emocijas un, ja var atļauties, tad kādreiz nesmādēt arī kaut ko stiprāku.

Es neturu iekšā negācijas, es arī neesmu ļaunatminīgs. Galvenais ir labas un gaišas domas, pa dzīvi iet ar smaidu.”

Piedalīšanās “Izklausies redzēts” Pujāts vērtē kā burvīgas pārmaiņas profesionālajā dzīvē un iespēju izkustēties.

“Negribas visu laiku būt tādā dīķa atmosfērā. Man patīk, ka bišķi saviļņojas. Šis bija īstais brīdis, kad nāca piedāvājums, ka varēju piedzīvot pārmaiņas, tikties ar jauniem cilvēkiem. Un mana dzīvē sāk mazliet mutuļot. Līdz ar to pats sevī atrodi iekšējo spirāli, kas tevi izšauj kā šampanieša korķi, un atkal dzīve kļūst mazliet rožaināka,” tā Edgars Pujāts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm