tv3.lv

Kā Renārs Zeltiņš iejuties "Izklausies redzēts" vadītāja ampluā?

Par “Izklausies redzēts” lielāko jaunumu uzskatāma šova jaunā vadītāja Renāra Zeltiņa pievienošanās komandai. Kas šovmenim licis pievienoties slavenību pārvērtību šova komandai un kā iejuties vadītāja ampluā?

2018. gada 24. martā 14:40

Šķiet, Latvijā grūti atrast kādu, kuram Renāra Zeltiņa vārds būtu svešs. Talantīgais pasākumu vadītājs gadiem “audzējis muskuļus”, kā šovmenim darbojoties kā sporta, tā arī izklaides jomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lēmumu kļūt par “Izklausies redzēts” jaunās sezonas vadītāju Zeltiņš pieņēmis nedēļu pēc piedāvājuma.

“Pēdējos divus gadus vairāk biju darbojies interneta vidē. Sapratu, ka pagājis kāds laiciņš, kopš vadīju kādu raidījumu vai šovu televīzijā, un nolēmu mesties šajā piedzīvojumā. Šobrīd liels gods būt kopā ar “All Media Baltics” un vadīt TV3 lielo svētdienas šovu,” Skaties.lv stāsta Zeltiņš.

Pašam lielākais pārbaudījums bijis atrast savu vietu šova formātā: “Sajust sevi šajā ampluā konkrētā šova ietvaros, atrast savu virzienu un būt epizodiski pamanāmam. Te esmu vairāk moderators un repliku iestarpinātājs, tāds kā starpnieks starp žūriju un dalībniekiem.”

Aiz muguras jau četri raidījumi, kuru laikā Zeltiņš paspējis gana labi iejusties.

“Jūtos komfortabli un ērti. Katrs nebijis projekts sākumā raisa iekšēju biklumu, bet ar katru nākamo raidījumu tas ritenis ripo arvien straujāk.

Mums ir lieliska, saliedēta komanda, kas vairo brīvības sajūtu vadot un dod iespēju aizvadīt jautras un atmiņā paliekošas dienas.”

Nevar izbēgt, ka “Izklausies redzēts” fani Zeltiņu salīdzina ar priekšgājēju. Vieni ir sajūsmā, ka viņš ienesis jaunas vēsmas, citi, gluži otrādi, pieprasa Laura Reinika atgriešanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūsdienu pieejamības laikmetā jebkurš var izteikt savu viedokli un tie allaž būs dažādi. Pat, ja nebūtu priekšgājēja, tāpat visiem nepatiksi, kas ir normāli. Es cenšos pieņemt konstruktīvu un argumentētu kritiku gan no saviem draugiem, kuri vienmēr ir atklāti, gan no aroda brāļiem un māsām, kuru viedokli augstu vērtēju.

Tāds kāds esmu šajā šovā, es neesmu citos savos projektos vai pasākumos. Katram cenšos pielāgoties un atrast savu tēla šķautni, tomēr saglabājot dabiskumu,” tā Zeltiņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm