Spilgtas pārvērtības un spilgta uzvara! Šonedēļ “Izklausies redzēts” skatītāju sirdis iekaro Atis Ieviņš

Šonedēļ viens no šova “Izklausies redzēts” dalībniekiem var svinēt dubultu uzvaru. Aizvadītās svētdienas šovā uzvaras laurus plūca dziedātājs Atis Ieviņš. Savukārt tagad noslēgusies vēl viena “Izklausies redzēts” skatītāju simpātiju balvas balsošanas nedēļa, un skatītāji ir lēmuši – šonedēļ arī viņu sirdis iekarojis Atis Ieviņš.

2018. gada 16. martā 16:07

Par dziedātāja Ata Ieviņa priekšnesumu nodotas 3926 balsis. Lieliskās balss īpašnieks aizvadītajā svētdienā piedzīvoja spilgtas pārvērtības un uz skatuves kāpa šova “Britain’s Got Talent” zvaigznes Sūzanas Boilas tēlā, izpildot dziesmu no mūzikla “Nožēlojamie”. Interesanti, ka tieši ar dziesmu “I Dreamed a Dream” Boila piedzīvoja savu zvaigžņu stundu visā pasaulē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan skatītāji šonedēļ par savu favorīti atzinuši Ati Ieviņu, arī šoreiz balsojums bijis sevišķi sīvs. Otrajā vietā ierindojies Edgars Pujāts, kurš ieguvis 3197 balsis. Savukārt trešo vietu ieguvusi Veronika Plotņikova – par viņu skatītāji nodevuši 2157 balsis.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējusi Dace G. Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” telekanālā TV3 atgriezies jau kopš februāra izskaņas. Katru svētdienu, plkst. 20, šova dalībnieki priecē skatītājus ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus. Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu.

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru no Bino.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm