tv3.lv

Vīru goda pjedestāls! “Izklausies redzēts” ceturtajā raidījumā triumfē Juris Jope

Noslēdzies muzikālā šova “Izklausies redzēts” ceturtais raidījums. Šajā raidījumā žūrijas pamatsastāvam – Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevksai un Imantam Stradam –, pievienojās allaž smaidīgā Olga Rajecka, kura novēlēja, lai dalībniekiem šajā vakarā pilnīgi viss izdodas.

2018. gada 18. martā 22:42

Šajā reizē šovā par muzikālu pārsteigumu parūpējās slavenākais itālis Latvijā – Roberto Meloni, kurš iejutās leģendārā dueta Al Bano un Rominas Paueres ādā, izpildot viņu visu laiku populārāko dziesmu “Felicita”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ar 36 punktiem ieguva Merilinas Monro tēlā iejuties Nauris Brikmanis. 1. vietu, saņemot 44 punktus, dalīja Juris Jope, kurš apbūra žūriju un skatītājus, pārtopot par Žoržu Siksnu, un Atis Ieviņš, kurš attēloja Rag’n’bone Man. TAČU arī pašiem dalībniekiem, kā to paredz šova noteikumi, ir jāvērtē kāds no dalībniekiem, piešķirot 5 punktus. Tādēļ šova “Izklausies redzēts” ceturtā raidījuma rezultāti ir šādi – 3. vieta ar 44 punktiem – Atis Ieviņš, 2. vieta ar 46 punktiem – Nauris Brikmanis, bet par trešā raidījuma uzvarētāju, saņemot 49 punktus, kļūst Žoržs Siksna jeb Juris Jope!

Nākamajā svētdienā Evilena Protektore pārtaps par Lanu del Reju, Edgars Pujāts iejutīsies Igo ādā, Raimonda Vazdika kļūs par Amandu Līru, Veronika Plotņikova būs Alla Pugačova, Aija Vītoliņa – Lēdija Gāga, Atis Ieviņš – grupas “Kings of Leon” solists, Nauris Brikmanis – King Charles, bet Juris Jope pārtaps par Verku Serdjučku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm