tv3.lv

"Izskatās ļoti komiski". Dāvidu samulsina Dzelzīša šova Lindas izvēlētais mājas tērps

2021. gada 14. septembrī 11:37

Otrdienas, 14. septembra, vakarā kanālā TV3 tiks demonstrēts šova “Modes skrējiens” kārtējais raidījums, un šajā nedēļā tajā piedalīsies kāda jau televīzijas skatītājiem pazīstama daiļava – Linda Kante, kura Go3 šovā “Randiņš ar Dzelzīti” turpina cīnīties par aktiera Laura Dzelzīša sirdi.

Fizioterapeite Linda Kante savas attiecības ar modi vērtē drīzāk uz “jūs”: “Man ir svarīgi atrast ērtus, praktiskus apģērbus. Īsti nesekoju līdzi modes tendencēm.”

“Man ir svarīgi piedalīties, man ir svarīgi būt uzticīgai sev un savai būtībai, un skatīsies, vai man būtība kaut kur tiks vai netiks,” to, kādēļ piekritusi dalībai “Modes skrējienā”, skaidro Linda.

Linda un pārējās šova “Modes skrējiens” dalībnieces saņēmušas uzdevumu atrast ne vien ērtāko, bet arī stilīgāko mājas tērpu.

Pirmais variants, ko Linda lielveikalā uzlaiko, izpelnās modes mākslinieka Dāvida nepatiku: “Viss ir pārāk samudrīts. Bikses krāsa neglābs, jo bikses izskatās katastrofa. Un pārējais – tuncīt kaut ko, burzīt kaut ko, siet – tas ir tik apgrūtinoši, un kur nu vēl mājās tā staigāt.”

Otrs apģērba komplekts modes ekspertu pamatīgu samulsina: “Izskatās ļoti komiski. Ja es ietu ciemos, un man atvērtu durvis, ruļļi vēl matos un viss pārējais, es ieraudzītu tā saģērbušos, es droši vien sāktu smieties.”

Šovā “Randiņš ar Dzelzīti” notiekošajā stila konkursā tieši Linda guva uzvaru un tika pie iespējas doties randiņā ar Lauri. Vai veiksme būs viņas pusē arī “Modes skrējienā”, skaties šovā otrdien, 14. septembrī, plkst. 21:45 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm