tv3.lv

Izvēlētas visas šā gada ”Eirovīzijas” dziesmas, Latvijai pagaidām prognozē pēdējo vietu

11. martā pēdējās šā gada “Eirovīzijas” konkursa dalībvalstis atklājušas māksliniekus un dziesmas, kuras šogad pārstāvēs valsts godu konkursā. Līdz ar to konkursa 41 valstu pārstāvji ir nokomplektēti, un bukmeikeri naski sāk izteikt prognozes par iespējamo rezultātu. Diemžēl Latvijai sākums iezīmējas bēdīgs – pagaidām aptaujās mūsu “Carousel” ieņem pēdējo vietu.

2019. gada 13. martā 13:30

Lai arī prognozēšana dažādos bukmeikeru kantoros nupat sākusies, jau iezīmējas visai stabils līderis. Ekspertiem šķiet, ka šogad uzvarēs Nīderlande. Valsti konkursā pārstāv Markus Rivas tipa smukulītis Dankans Laurenss ar dziesmu “Arcade”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrā vieta šobrīd tiek prognozēta Krievijas pārstāvim Sergejam Lazarevam, kurš konkursā valsti pārstāvēs atkārtoti. Lazareva dziesmu baudi TE!

Arī trešā vieta šogad tiek prognozēta puisim – Zviedrijas pārstāvim Džonam Lundvikam ar enerģisko hitu “Too Late For Love”.

Interesanti, ka ekspertiem šķiet, ka šogad konkursā uzvarēs soloizpildītājs – vīrietis ar kādu vienkāršu un jauku deju hitu – tieši šāda veida numuru konkursā šogad ir īpaši daudz, un tie aptaujās tiek visaugstāk vērtēti.

Lai gan vairākas valstis uz konkursu, ietekmējoties no tā, ka pagājušogad uzvaras laurus plūca apalīte, kura uz skatuves tēloja vistu, šogad sūta ērmus, eksperti uzskata, ka neviens no dīvaiņiem šogad “Eirovīzijā” neuzvarēs.

Drausmāko šī gada konkursa numuru apskati TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bukmeikeri ir pilnībā pārliecināti, ka “Eirovīzijā” šogad neuzvarēs arī Latvija. Mūsu “Carousel” iespējamība uzvarēt šobrīd tiek vērtēta ar iespēju, kas mazāka par vienu procentu, un dažādu bukmeikeru kantoru kopvērtējuma tabulā vismaz pagaidām duets ierindojas pēdējā vietā, dalot to ar Gruziju, Sanmarīno, Melnkalni un Serbiju.

Gan Lietuvai, gan Igaunijai bukmeikeri pagaidām prognozē labākus rezultātus, spriežot, ka Lietuvas puisim šogad no Baltijas valstu māksliniekiem varētu veikties vislabāk.

Lietuvas dziesmu noklausies TE!  

Igaunijas dziesmu klausies TE!

Skaties.lv gan atgādina, ka prognozes jau šobrīd mainās un noteikti mainīsies vēl intensīvāk. Prognozēšana ir tik tikko sākusies un tabula nereti apgriežas kājām gaisā maijā, kad konkursanti atrāda iecerētos šovus, sniedz intervijas un steidz naski publicēties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm