Jaunajā randiņšovā “Līgavu mednieki” slavenais vecpuisis Andris pirmo laulību salīdzina ar piena zobiem

24. maijā 9:33

Trešdien, 24. maijā, skatītājus pie ekrāniem pulcē jaunais Go3 randiņu šovs “Līgavu mednieki”, kurā trīs brašie vecpuiši Andris, Raivis un Jānis randiņā veduši drosmīgo un atraktīvo Lieni. Azartiskie vecpuiši ir gatavi jebkādiem līdzekļiem izjaukt savu sāncenšu randiņus un naski komentē to norisi. Kā viņiem veicies?

Pirmā raidījuma “līgaviņa” ir atraktīvā Liene, kura sevi uzskata par ļoti ekstravertu un atvērtu sievieti. Viņa ir divu bērnu māmiņa. Ikdienā viņu aizrauj aktīvs un veselīgs dzīvesveids. Kādreiz viņa nodarbojusies ar austrumu cīņām – karatē. Šovā Liene cer atrast vīrieti, kurš būtu avantūrisks un gatavs mesties pretī jebkādiem izaicinājumiem, turklāt būs tik pat atvērts un azartisks kā viņa pati.

Pirmā raidījumā vispirms visi vecpuiši “līgaviņu” satiek kopā. Jau pašā sākumā “līgavu mednieks” Andris nevilcinās un Lienes klātbūtnē velta tai pozitīvu novērtējumu, paziņojot, ka “ir ņemama”. Liene gan uztraukumā šo Andra sacīto nepamanīja un devās pirmajā randiņā ar Raivi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raivis, ņemot vērā Lienes norādījumus par randiņa vēlmēm, vedis viņu izbaudīt aktīvas un adrenalīna veicinošas sporta aktivitātes, kurās nodoties gan braucienam ar kvadraciklu, gan dabas liegajai divvientulībai pēcāk.

Randiņš gan nevedies pārāk veiksmīgi, jo izklaides laikā abi nemaz nesarunājās, savukārt divvientulību drīz pēc tam patraucēja arī Andris, kurš nekaunīgi iespraucās sarunā un pamanījās nočiept arī Raivja sagādāto cienastu.

Nākamajā randiņā Lieni izklaidēja Jānis, kurš “līgaviņai” noorganizējis nedaudz mierīgākas gaisotnes kopā būšanu. Viņi randiņu aizvadīja golfa laukumā, kur abi izbaudīja raitas un smiekliem bagātas sarunas. Nedaudz atraisījušies, abi nesmādēja arī adresēt viens otram divdomīgus jociņus. Šova aizkulisēs Jānis sacīja, ka, viņaprāt, randiņš esot izdevies: “Mēs daudzās bedrītēs trāpījām!”

Trešajā randiņā Lieni izklaidēja Andris, vedot randiņā uz “Dabas laboratoriju”, kurā abiem bija iespēja uztaisīt gardu un veselīgu smūtiju. Skatītājiem, kuri jau iepazinuši Andri citos šovos, piemēram, “Lauku Sēta” vai “Stila Patruļa”, nepārsteidz viņa kolorītā personība, taču šoreiz viņš pamanījies pārsteigt pat rūdītus šovu skatītājus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Randiņa laikā Andris jautājis Lienei par viņas iepriekšējām attiecībām. Jautājums gan “līgaviņai” nebijis pa prātam, taču, neskatoties uz to, Andris turpinājis vērpt sarunu ap šo neērto tematu. “Es atklāju.. Zinātnieki ir atklājuši, ka pirmais vīrs patiesībā ir “piena vīrs”, pēc tam tikai nāk īstais. Tas ir tā kā bērnam zobiņi,” pārliecinoši sacījis Andris.

Liene pēc šāda izteikuma nedaudz samulsa, bet atbildēja, ka kameru priekšā negribētu pārāk izvērst un atklāt, ka viņa bijusi precējusies divas reizes. Uz ko Andris atbildēja:

“Divi vīri – tas jau ir nopietni. Jo trešais vīrs jau ir protēze.”

Andris esot cerējis, ka līgaviņai būs cita reakcija uz viņa “melno humoru”, taču Liene bijusi citās domās.

Andris randiņā nebija mājās atstājis arī savu uzticamo monētu, kuru tas izmantot dažādos lēmumu pieņemšanas brīžos, lai pārliecinātu sevi par to, kas konkrētā situācijā ir darāms vai nav. Viņš pirmajā randiņā ir nasks līgavu bučotājs, tādēļ uzticējis monētai izlemt to, vai viņam mēģināt noskūpstīt Lieni, vai tomēr atturēties.

“Ja nepieciešama monēta lēmuma pieņemšanai, tad tā nav bijusi viņa īstā līgava,” Andra izvēles noteiktību komentēja Raivis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Liene šova aizkulisēs norādīja, ka viņai nepatīk vīrieši, kuri ir pārlieku uzmācīgi: “Man liekas, ka viņam nedaudz jāpiestrādā pie taktikas. Viņš pārāk koncentrējas uz vienu lietu.”

Pēc randiņiem Liene, izvērtējot visu “līgavu mednieku” centienus trīs kategorijās (par komunikāciju, izdomu un atmosfēru). To, kurš saņēma visvairāk bultu, skaties jaunajā šovā.

Skaties jauno šovu “Līgavu mednieki” nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 24. maija katru trešdienu. 

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm