tv3.lv

Jauniešu modes tendences: kā saģērbties eleganti

Otrdienas, 5. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal devās pašmāju modes šovs ”Modes skrējiens”. Šīs nedēļas tēma bija ”Jaunības elegance” , un izaicinājumu bija pieņēmušas trīs jaunās stilistes.

7. aprīlī 12:00

Jaunā modes māksliniece Kate, kuru skatītāji iepazina aklo randiņu šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība”, apņēmās sapost Betiju. Pieredzējusī matu stiliste un vizāžiste Kristīne sapucēja Elizabetu, savukārt stila entuziaste Alise rūpējās par Noras jauno imidžu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piemeklējot savām modelēm apģērbu, apavus un aksesuārus, jaunās stilistes modes ekspertiem Dāvidam un Anitai Altmanei uzbūra pamatīgu intrigu par to, kāds būs gala rezultāts.

Kates veikums, kā vērtēja Anita, bija modes tendenču caurstrāvots. ”Tēls ir aktuāls, un jaunā paaudze slipos redz eleganto, sievišķīgo virzienu. Arī mūsu šodienas tēma ir par eleganci, kāda tā varētu būt jaunu cilvēku garderobē.”

”Elegants tur nebija pilnīgi nekas. Ļoti ikdienišķs. Viņa nebija sievišķīga,” kritisks par Alises veidoto tēlu bija Dāvids.

”Ja runājam par eleganci, tas ir noteikts kods, kas virmo cauri, un, analizējot tavu izveidoto tēlu, pat ja mēs eleganci pastumjam malā, tad ir jāzina, kā likumu apiet ar līkumu. Ņemot vērā šo rezultātu, tas gandrīz nemaz nekomplimentēja tavas klientes auguma aprisēm,” turpināja Anita. ”Nejutu vieglumu, jaunību, eleganci.”

Kristīne atklāja, ka, veidojot modeles tēlu, bija iespaidojusies no Ņujorkas modes nedēļā redzētā: ”Londonas dizaineris Ričards Kvīns savu kolekciju veidoja elegances noskaņās, un tieši krāsas – rozā kopā ar neona zaļo toni – bija tās, kuras es pamanīju pirmās.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radot Elizabetas jauno imidžu, Kristīne vēlējās parādīt, kā iespējams spēlēties ar krāsām.

”Nebija slikti, bet manekens. Ļoti labi apģērbta meitene, un tas arī ir viss,” secināja Dāvids. ”Mūsdienās gaumīgi saģērbt, pieskaņot kurpes pie somiņas, bikses pie blūzītes rada sajūtu, ka tev nav naudas. Tu esi gribējis labi izskatīties, un esi nopircis komplektu, un tas rada aizdomas.”

Savu redzējumu par raidījuma tēmu, kā ierasts, piedāvāja arī Anita un Dāvids.

”Betija – riktīgi stilīga. Kaut kas no vecāsmammas skapja, kaut kas no jaunām tendencēm un kaut kas dārgs,” ar jaunietes jauno imidžu iepazīstināja Dāvids.

”Kārtu kārtām tādā kā ”sīpoliņā”, pabeidzot ar retro žaketi. Mēs to uztvērām nedaudz humorīgi, jo konkurēt ar jaunību mēs netaisāmies. Mēs drīzāk gribējām piešķirt elegancei retro noskaņu. Un to varēs redzēt visos komplektos,” papildināja Anita.

Noras izteikti sievišķīgo augumu modes eksperti vēlējās izcelt, tādēļ piemeklēja pieguļošus svārkus, jostu, kas iezīmē vidukli, ko papildināja ar lakatiņu un klasisku trenci. ”Izskatījās nesamocīti un ļoti sievišķīgi,” rezumēja Dāvids.

Elizabeta modes ekspertu veidotajā viegli glamūrīgajā tēlā izskatījās vecāka par saviem gadiem, bet, kā skaidroja Dāvids, jaunam cilvēkam izskatīties vecam nav tik traki, kā vecam izlikties par jaunu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elizabetas komplektā modes eksperti saglabāja tādu pašu toņu gammu – rozā kopā ar zaļo. ”Ir dzīvespriecīgi, jestri. Ar smalkvilnas mēteli, zīda lakatu, smalkām brillēm un somiņu,” rezumēja Anita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm