tv3.lv

Jezga Gulbenē: Magones sētā iebrāzusies ”Lauku sētas” Ingūna ar ogu spaiņiem

Seriāla cienīgi notikumi augusta sākumā risinājušies Gulbenes pusē, sētā, kur tagad saimnieko šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene ar ģimeni. Pie Magones beidzot iepazīties devusies kaimiņiene – ”Lauku sētas” Ingūna. Par turpmākajiem notikumiem jau abu versijas atšķiras.

2020. gada 11. augustā 9:14

Magonei un Žanim cita versija! Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ingūna, uzzinājusi, ka Magone ievākusies kaimiņos, Skaties.lv lasītājiem deva solījumu īpašumu ”apsekot”, lai redzētu, vai apstākļi mājā bērniem piemēroti.

Ingūna savu solījumu esot turējusi un augusta sākumā ieradusies pie Magones, kuras sētā notiek ogu uzpirkšana. Par Magones ienesīgo biznesu lasi ŠEIT!

Ingūna ieradusies ar diviem spaiņiem melleņu, lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo – iepazītos ar kolēģi un nodotu ogas.

Magones vietā Ingūnu sagaidījis Žanis.

”Nodevu divus ogu spaiņus un teicu, ka gribu iepazīties ar Magoni. Žanis noplātīja rokas – neesot mājās. Jautāju, vai varu ieiet iekšā. Žanis teica, lai braucot rīt, varbūt tad būšot,” notikumus atceras Ingūna.

Ingūnai ir aizdomas, ka viņa Magoni sētā tomēr manījusi – dzejniece esot ”bēgusi pār tīrumu”, ieraugot ”Lauku sētas” slavenību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Domāju, ka, ja braukšu ciemos vēl, ārā viņa nelīdīs! Atpazīst mani un zina manu slavu. Tu vispār zini, cik man fanu? Ārprāts! Gulbenē nevaru parādīties, bērni skrien man pakaļ!

Mani jau Gulbenē visi pazīst – kā aizbraucu uz pilsētu, visi sauc: ”Re, kur ”Lauku sēta” iet!”

Rīgā, izkāpjot no autobusa, man jau autogrāfus prasa,” savus slavas apmērus raksturo Ingūna.

Viņa spriež, ka Magoni varētu būt sabiedējuši Ingūnas slavas apmēri un ”Lauku sētā” parādītā straujā daba. Taču Ingūna aicina Magoni nesatraukties – viņas nolūki ir miermīlīgi.

”Gribu iepazīties! ”Lauku sēta” kopā ar ”Saimnieks meklē sievu” – vai nav skaisti? Vēl gribu ielīst tajā mājā, paskatīties, kā tur tagad ir,” tā Ingūna.

Sieviete nodevusi ogas, saņemot 46 eiro, un devusies mājās, bet sola atgriezties.

”Man vispār tagad vajadzēja būt Anglijā. Neaizbraucu, jo dēls “sūdus” sataisīja. Pagaidām Latvijā ogas lasu, vēlāk braukšu vai nu uz Holandi, vai citur. Bet, kamēr esmu te, braukšu vēlreiz, kamēr satikšu Magoni,” tā Ingūna.

Magones versija par šiem notikumiem gan krasi atšķiras. Viņa nekādas lielās slavenības savā saimniecībā mirdzam neesot manījusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Visādi jau nāk, bet Ingūna nav prātā aizķērusies. Varbūt bija. Īpaši jau nereklamējās, jo nav aizķērusies atmiņā.

Vārdu jau parasti nesaka,” tā Magone.

Viņa smejoties atklāj, ka uz pašu kā zvaigzni gan cilvēki skatoties – pie tā jau dzejniece pieradusi. Tāpēc viena vai otra ogu nodevēja pastiprināta interese par viņu saimniecei nešķiet nekas neparasts. Katrā ziņā – Magone nekur nav bēgusi -, viss būs bijis vien pārpratums vai Ingūnas fantāzijas auglis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm