Jolanta Gulbe‑Paškeviča neizpratnē: Es domāju, ka mani atmaskos jau pirmajā raidījumā

1 komentārs
Jolanta Gulbe‑Paškeviča neizpratnē: Es domāju, ka mani atmaskos jau pirmajā raidījumā
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālā šova “Balss maskā” septītajā raidījumā svētdienas, 18. aprīļa, vakarā dalībnieki izpildīja dziesmas par saviem iecienītākajiem ēdieniem un dzērieniem. Par vakara košāko priekšnesumu detektīvi atzina Zebras izpildīto LMFAO hitu “Shots”, pirmo reizi tika atmaskota jauna maska – Vakara Zvaigzne, zem kuras slēpās mūziķis Dons, bet pēdējo uzstāšanos šovā piedzīvoja Taurenis, un zem tā maska slēpās džeza dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča.

“Šis man bija ļoti labs laiks,” uzreiz pēc izbalsošanas teic džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča. “Es šovā lieliski pavadīju laiku, un es ļoti daudz uzzināju par sevi. Gan gatavojot dziesmas, gan tās izpildot, es pārsteidzu pati sevi!

Man bija interesanti iejusties dažādos tēlos, jo, pirmkārt, es biju Taurenis, bet, otrkārt, divos raidījumos man nācās pārtransformēties par vīrieti, kas bija ļoti interesanti.

Arī kā operdziedātājai, jo īstenībā man ir akadēmiskā izglītība. Es, starp citu, “Memory” dziedāju otrajā kursā Mūzikas akadēmijā. Tas mani atmeta atpakaļ tajā sajūtās. Protams, es nedziedāju augšas, ko es “paņēmu” šovā, bet es izgāju cauri kaut kādam savam ciklam, jo katrai dziesmai apakšā ir savs stāsts. Dziesmas kaut kur ar mani salinkojās manā pagātnē.

Man bija ļoti interesants laiks. Man bija tiešām jautri. Šodien man bija visjautrāk, tāpēc ka es sapratu, ka es uz skatuves esmu viena, es saprotu, ka tur ir disene, un es varu darīt, ko es gribu.”

Šovā “Balss maskā” pirmo reizi atmasko divus dalībniekus

Jolantai liels pārsteigums, ka viņa atmaskota tikai septītajā raidījumā.

“Es vispār brīnos, ka es esmu tik tālu tikusi. Es domāju, ka mani atminēs jau… es pat domāju, ka es netikšu tālāk par pirmo (raidījumu – red.), jo tas briesmonis, kas dziedāja, bija baigais izaicinājums. Trešajā (raidījumā – red.) man likās: Baiba tak sapratīs, zinot manu akadēmisko izglītību. Es vispār brīnos. Bet tas ir forši, baigi labi. Vismaz es uzdejoju forši uz skatuves,” tā dziedātāja.

Šova “Balss maskā” astotajā raidījumā dalībnieki izpildīs savas iemīļotākās dziesmas latviešu valodā! Skaties šovu svētdienās kanālā TV3 un televīzijā Go3 plkst. 20.00!

1 komentārs