Kā teātri izspēlē īstas blondīnes? Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate ierodas vērtēt blondīņšova dalībnieces

7 komentāri
Kā teātri izspēlē īstas blondīnes? Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate ierodas vērtēt blondīņšova dalībnieces
Foto: Sabīne Zvirbule

Iepriekšējās sērijās TVPlay šova “Blonde Voyage” dalībnieces tikušās jau ar diviem viesiem. Pie viņām ieradās šovmenis Edgars Toretto, kurš meitenēm uzdeva divus uzdevumus un pēc tam viņu veikumu arī vērtēja. Pie blondīnēm viesojās arī mūziķis Miks Dukurs, kurš meitenes izklaidēja ar nelielu koncertu.

Šajā sērijā gaidāms trešais viesis, šoreiz sieviete, kura gatava ar meitenēm dalīties blondīņu noslēpumos un ieteikt padomus turpmākai dzīvei. Viņa arī vērtēs meitenes atklātajā balsojumā un kopvērtējumā ierindosies līderes. Kas būs noslēpumainā viešņa?

Talita meiteņu acīs iemantojusi ne to labāko slavu, visskarbāk par viņu izsakās tieši Vlada. Vai viņa sevi pierādīs turpmākajās sērijās?

Meitenēm pirms gaidāmā ciemiņa jāizdara vēl kāda lieta. Jāuzspēlē spēle, ja to var nosaukt par spēli – Magne B6 make-up izaicinājums. Noteikumi: jāpaspēj uzkrāsoties par godu ciemiņam 1 minūtes laikā.

Tā, meitenes ir gatavas, saposušas un protams arī uzkrāsojušās, laiks ierasties ciemiņam. Dāmas un kungi – skaistumkonkursu rīkotāja un arī blondīne – Kristīne Lidenblate!

Kristīne Lindenblate ir viena no pasaules skaistumkonkursu “Mrs & Miss Top of the World” organizatorēm. Precējusies un ir māmiņa dēlam. Plašāku atpazīstamību Kristīne guvusi, darbojoties Latvijas blondīņu asociācijā “Go Blonde”. Viņa ilgu laiku ir strādājusi pilnīgi citā sfērā – bijusi Rīgas domes auditore, bet tad nomainījusi savu dzīvi par 180 grādiem un aizsākusi skaistumkonkursu biznesu Latvijā.

Viņa meitenēm uzdos uzdevumu un pēcāk vērtēs viņu sniegumu! Bet jūs skatītāji Kristīnes sniegto vērtējumu un apbalvošanu varēsiet redzēt nākamajā sērijā!

TVPlay šovam “Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

7 komentāri