tv3.lv

"Kad ir sava “karaļvalsts”, tad netiek meklētas "dzirksteles", bet gan līdzvērtīgs partneris." Mīlas šova Inese par attiecībām

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām 57 gadus veco kuldīdznieci Inesi, kura devās uz randiņu ar 62 gadus veco tukumnieku Andri. Inese atklāj vai satiekas ar Andri, kā arī padalās ar savu dzīves filozofiju.

2020. gada 19. oktobrī 15:30

Inese piedalījusies šovā, jo viņai nav otrās pusītes, tas motivējis iesaistīties un satikt interesantu cilvēku sarunām un iespējams – dzīvei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūtām nekad nav par vēlu! Mīlas šovā “aklajam randiņam” pošas dzīves pieredzes bagāti dalībnieki

Arī pusmūžā sirdis pukst straujāk! Ielūkojies Ineses un Andra romantiskajā randiņā

“Kad man jautāja, kādu vīrieti vēlos satikt, nenosaucu visus kritērijus, bet, kad mēs tikāmies, sapratu, ka Andris ir tieši tāds, kādu vēlējos. Gribēju satikt vīrieti ar savu viedokli un tādu, kurš būtu interesants sarunu biedrs,” sarunā ar portālu Skaties.lv skaidro Inese.

Inese uzsver, ka jaunībā varbūt tā notiek, ka minūtes laikā “dzirksteles nodzirksteļo”, bet, kad cilvēkam ir jau sava “karaļvalsts”, kurā viņš ir iedzīvojies, tad netiek uzreiz meklētas “dzirksteles”, bet gan līdzvērtīgs partneris.

“Mēs ar Andri uzturam kontaktus, bet šobrīd dzīves ritmi nesakrīt tā, lai mēs satiktos. Apmaināmies ar bildītēm, parunājamies. Tikties mēs satiksimies, bet neko tālāk neprognozēju, dzīve attiecību ziņā nav prognozējama,” smaida Inese.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniecei iepazīt Andri ir aizraujoši, viņiem nereti sakrīt viedokļu virzieni, garīgās vērtības, kas atrastas dzīves laikā, tas parāda, ka ir vērts pavadīt laiku vienam otra sabiedrībā.

Inese apzinās, ka viņai ir 57 gadi, bet tā kā viņas dzimtas sievietes dzīvo garu mūžu – 80 un vairāk gadus, tad viņa saprot, ka par sevi tā jārūpējas, lai var šos gadus pilnvērtīgi nodzīvot, viņa neiet uz miršanu, bet gan uz dzīvošanu.

“Tieši tāpēc labprāt iepazīstu jaunus cilvēkus, tas uzreiz nenozīmē, ka izmisīgi meklēju pāri. Eju uz izstādēm, pasākumiem, runājos ar cilvēkiem. Apzinos, cik daudz izdodas iepazīt citu dzīvi, viņu kļūdas, tik daudz iegūstu sev – nav jāpieļauj tās pašas kļūdas, jo pieredzi iegūstu no otra iepazīšanas,” skaidro Inese.

Kādu laiku Inese meklējusi laimi arī iepazīšanās portālos, bet tad sākusi analizēt sevi un apkārtējos.

Sieviete stāsta, ka dzīvē neviens nevienam nepieder, bet portālos vairums cilvēku ir tādi, kuri cer, ka otrs viņam ko iedos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ļoti daudzi ir šādos portālos, lai atrastu kādu, kas atrisina viņu dzīves problēmas. Arī es tajā laikā domāju līdzīgi. Nu saprotu, ka ir firmas, kas salabo jumtus, apgādā ar siltumu, tāpēc nav vajadzīga otrā pusīte,” smejas Inese.

Šova dalībniecei attiecības nav pašmērķis, kā nekā vienatni viņa neuztver kā sodu, bet gan kā baudu.

Dienu viņa pavada – pieskatot bērnu, dodoties garās pastaigās, bet vakaros ir brīva un nododas sabiedriskajai dzīvei.

“Dzīvojot katru dienu un izbaudot, es sapratu, ka 20, 30, 35 gados jutos draņķīgāk nekā tagad. Tajā laikā problēmas uztvēru asāk. Ar gadiem pieņēmu, ka laikā, kad liekas, ka “dūņas smeļas mutē”, patiesībā viss tikai sākas, ka tas ir jauns pagrieziens dzīvē,” tā Inese.

Brīvajā laikā Inese apmeklē mākslas telpu “Palete”, tur tiek gan gleznots, gan pavadīti mākslinieciski vakari.

Mākslas telpu apmeklē gan 20, gan 60 gadus veci cilvēki un visi jūtas līdzvērtīgi. Tas šova dalībniecei liek saprast, ka cilvēki jāvērtē nevis pēc vecuma, bet gan nolietojuma pakāpes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Inese apzinās, ka ķermenis ir viņas tempis, tāpēc rūpējas par sevi tā, lai pēc tam līdz sirmam vecumam spētu aprūpēt sevi. Tas ir daudz, ja var par sevi, tad var vēl par kādu citu.

“Man ir sajūta, ka ar katru brīdi, dzīve paliek arvien skaistāka. Protams, visas dienas nav tādas, ka jūties, “kā zirgā”. Ja nejūties tik labi, nav jāspiež sevi justies! Var kādreiz palasīt grāmatu, paskatīties pārraidi. Nevajag koncentrēties uz to, ka nav labs garastāvoklis, vai pašsajūta,” uz atvadām nosaka Inese.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm