tv3.lv

Drāma "Kaislību vasarā": Sanita sarīko publisku scēnu

TV šovā “Kaislību vasara” četras meitenes un četri puiši kādā burvīgā Toskānas villā mēģina atrast romantiku, kā arī radīt un risināt attiecību drāmas. Viņiem visiem ir viens uzdevums – sameklēt sev vispiemērotāko partneri, lai šajā attiecību spēlē uzvarētu.

15. jūlijā 13:01

Kad šķiet, ka atrasts īstais cilvēks un lietas iet kā pa sviestu, situācija sagriežas kājām gaisā. Sanita mēģina tikt skaidrībā, kādā veidā un ar ko viņa varētu turpināt šovu un cīņu par uzvaru, jo Sanitas izredzētais Kristaps izspēlējis to pašu kārti ko viņa ar Edgaru – Kristaps nomainījis Sanitu pret šova jauno dalībnieci Paulu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanita to uztver kā nodevību, bet tajā pašā laikā izlemj, ka jāuzlabo savas attiecības ar Edgaru, kurš šajā situācijā varētu būt viņas glābiņš, lai turpinātu šovu. Edgars gan apgalvo, ka zem Sanitas spiediena nesalūzīs, bet viss vēl var mainīties, jo Paula uzaicinājusi Kristapu, Sanitu un Edgaru pavadīt kopīgu dienu romantiskajā Ambrā.

Neskatoties uz savstarpējās nesaskaņām, jaunieši itin labi spēj saorganizēties piknikam, un tā iesākumā Sanita uzsauc tostu par labām attiecībām. Taču četrotnes iecerētā miermīlīgā pasēdēšana uz pilsētas mūra izvēršas par īstu attiecību skaidrošanu starp Sanitu un Kristapu.

Kā atzīst Sanita, Kristapa duncis viņas mugurā, izvēloties šovu turpināt ar Paulu, bijis iemesls, kādēļ viņa iepriekšējā vakarā histēriski raudājusi, bet no Kristapa kā drauga nav saņēmusi ne nieka atbalsta.

Kā spriež Edgars, Sanitas un Kristapa starpā izveidojusies milzīga spriedze, taču visiem šova dalībniekiem tikai nāktu par labu, ja abi saspringumu savā starpā atrisinātu.

“Sanita ir pelnījusi atvainošanos no manis. Es uzņemos pilnīgi atbildību, ka es piečakarēju Sanitu. Sanita neizdarīja neko sliktu. Mēs arī par to daudz runājām, bet to, kā es beigās izrīkojos, varēja izdarīt labāk. Saudzējot Sanitas sajūtas, es varēju būt tiešām draugs, pat ja es nodaru sāpes,” saka Kristaps.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm