tv3.lv

Estere un Marko atzīstas – viņi šovā bauda gultas priekus

28. jūlijā 16:20

Mīlestības villā Toskānā palikuši vien trīs TV šova “Kaislību vasara” saticīgākie pāri, kuri cīnīsies par uzvaru, bet vēl joprojām nevienam nav skaidrs, kas uzvarēs – mīlestība vai labs komandas darbs. Īsi pirms fināla pāri tiekas, lai apspriestu sevi interesējošus jautājumu, tostarp arī ko intīmu.

Par “Kaislību vasaras” galveno balvu sacenšas Marko un Estere, Kristaps un Paula, kā arī Edgars un Lolita. Tuvojoties finālam, jauniešus sagaida pārbaudījumi, kuros svarīga gan puišu fiziskā forma, gan arī tas, cik labi pāris viens otru iepazinuši savās privātajās sarunās.

Viņiem ir arī iespēja doties ekskluzīvos randiņos, jo, lai uzvarētu, svarīga katra nianse un detaļa, ko abi viens par otru varētu uzzināt. Marko un Estere piedzīvo skūpstiem pilnu randiņu gaisa balonā, Edgars un Lolita bauda izsmalcinātu Itālijas virtuvi mājīgā restorāniņā un iztirzā savu attiecību statusu, bet Kristaps un Paula dodas uz vietu, kur māksla satiekas ar dabu, un arī šajā randiņā skūpsti neizpaliek.

Vakarā villā visi sasēžas pie viena galda, lai dalītos ar iespaidiem no randiņos piedzīvoto. Vienlaikus šīs ir pēdējā vakariņas pirms šova uzvarētāju noskaidrošanas, un to visi nolēmuši nosvinēt, kā arī izmantot iespēju uzdot dažādus interesējošus jautājumus citiem pāriem.

Kā atklāj Marko, viņa pirmais skūpsts ar Esteri bijis tajā pašā dienā, kad viņi nomainīja pārus. “Mēs visu dienu bijām atturīgi, un pirmais skūpsts bija vakarā,” piebilst Marko. “Estere ļoti labi skūpstās.”

Jautāta, cik tālu ar Marko ir tikuši gultas lietās, Estere atklāj: “Ļoti tālu.” Marko mīļoto papildina: “Vēl ir šis tas, ko varētu padarīt.”

Vēl nesen Esteri, esot pārī ar Mārtiņu, apstulbināja prezervatīvu paciņa, kas nejauši izkrita, puisim krāmējot mantas pēc ievākšanās pie viņas. Tolaik Estere skaidroja – viņa nepieļauj iespēju, ka TV šova laikā varētu nodarboties ar seksu. “Bet nu labi. Varbūt pagaidām tā liekas,” jauniete piebilda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm