tv3.lv

Foto: pirmais ieskats jaunā TV šova "Kaislību vasara" romantiskajā villā Itālijā

30. jūnijā 11:05

Jau drīzumā pie skatītājiem dosies jauns pašmāju attiecību šovs “Kaislību vasara”, kurā iepazīsies un mīlestību meklēs brīvi puiši un meitenes. Šova filmēšana norisinājās saulainajā Itālijā, un pirms pirmizrādes piedāvājam ieskatīties greznajā villā, kur kaislības sita augstu vilni.

Romantiskā villā gleznainajā Itālijā pulcēsies deviņas brīvas sirdis, kuras gatavas darbu un Latvijas ikdienu iemainīt pret kaislīgu vasaras piedzīvojumu, saules un mīlestības zemē meklējot savu otro pusīti. Vai Itālija atraisīs par kautrīgiem un atturīgiem uzskatītos latviešus? Tam varēs sekot līdzi jaunajā attiecību šovā “Kaislību vasara” nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 4. jūlija un kanālā TV3 no 18. jūlija.

Vasarai piestāv flirts un brīvības sajuta. Itāļi saka – mīlestība ir ceļojums, nevis galamērķis. “Kaislību vasara” skatītājiem dāvās karstus vasaras vakarus, kuros ļauties pikantām drāmām, kaislei, izklaidei un, protams, mīlestības dzimšanai. Taču jābūt uzmanīgiem, jo mešanās mīlestības līkločos mēdz atstāt ar salauztu sirdi.

Šova mērķis ir parādīt, kā cilvēki dažādos vecumos veido un mācās veidot attiecības. To, vai pāriem būs lemts palikt kopā arī pēc šova beigām, lems liktenis, bet šova laikā mīlnieki varēs iepazīt viens otru un veidus, kā komunicēt mīlestības valodās.

Romantisko piedzīvojumu uzsāks četras sievietes un pieci vīrieši, kuru uzdevums ir atrast un līdz šova beigām noturēt sev labāko iespējamo partneri. Dalībnieki, kuri nespēs izveidot pāri pirmo piecu dienu laikā no spēles tiek izslēgti un viņu vietā ieradīsies citi pēc kaislībām alkstošie. Uzvarēs tas pāris, kuram visilgāk izdosies noturēties kopā, taču uzdevums nebūs no vieglajiem, jo nāksies turēties pretī kaislībām, kārdinājumiem un intrigām.

Katras sērijas ietvaros dalībniekiem būs iespēja piedalīties kopīgās un individuālās aktivitātēs. Kopīgajās aktivitātēs dalībnieki izzinās un centīsies apgūt piecas mīlestības valodas – apliecinājuma vārdus (komplimenti un jūtu izrādīšana), kopā pavadīto laiku (prasmes kopīgām aktivitātēm), dāvanas (ķermenis kā dāvana viens otram), mīlestības darbi (rīcība, kas apliecina simpātijas) un pieskārieni.

Savukārt individuālajās aktivitātēs dalībnieki veidos savstarpējas attiecības, dodoties romantiskos randiņos, kas nenoliedzami būs katras sērijas būtiska sastāvdaļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nākamās paaudzes televīzijā Go3 būs pieejams arī plašs ekskluzīva satura piedāvājums. Katra no šova epizodēm noslēgsies ar spilgtāko un pikantāko šova aizkulišu apkopojumu, kā arī skatītājiem būs pieeja papildu sērijām, kur varēs redzēt karstākās izklaides pie villas baseina, atklātas un emocionālas intervijas, vakara ballīšu norisi un izbalsošanas diskusijas.

Mīlestības pilnos mirkļus varēs redzēt nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau no 4. jūlija un kanālā TV3 no 18. jūlija darba dienās plkst. 18.10.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm