tv3.lv

Kaislību šovā cīņu par puišu sirdīm sāk valdzinošā Lolita un temperamentīgā Signe

Tas, ka kaislību TV šovā netrūkst, pierādījies ne vienu reizi vien, un arī šī diena nav izņēmums. Šova dalībniekiem pievienojas divas jaunas dalībnieces.

Temperamentīgajai Signe ir 26 gadus veca un strādā sociālo kontu administrēšanā. Signes draugi viņu raksturo kā traku, neatlaidīgu un asu.

Signē rit arī azerbaidžāņu asinis. “Tās izpaužas tajā, ka esmu ātra, traka un arī nedaudz agresīva, bet tad, kad tas ir nepieciešams, lai piedotu pipariņu,” skaidro Signe.

“Ja man iepatiksies kāds čalis, es noteikti par viņu iešu un cīnīšos. Ja nebūs pa labam, būs ar varu,” paziņo Signe. Viņas vīrieša ideāls ir ne pārāk izskatīgs kavalieris, lai pati naktīs var mierīgi gulēt.

Valdzinošajai Lolitai ir 22 gadi, un viņa mācās par angļu valodas un latviešu valodas skolotāju. Lola varot atrast kopīgu valodu ar gandrīz ar jebkuru cilvēku. “Es ātri pielāgojos situācijai un man šķiet, ka es esmu diezgan jautra,” par sevi stāsta Lolita. “Man dzīves moto ir: izbaudīt dzīvi, saņem visu, ko tu vari.”

Jauniete attiecībās meklē sapratni, drošību un kaut kādā ziņā arī izklaidi: “Es gribu, lai man kopā ar cilvēku ir jautri.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par Signes un Lolitas ierašanos villā mītošās meitenes nav sajūsmā, savukārt puišu kompānija šova jaunās dalībnieces uzņem dalītām sajūtām. “Man nepatika Mārtiņa reakcija. Viņš riktīgi sahaipojās. Spalvas pa gaisu. O-o! Svaiga gaļa,” puiša pirmo reakciju, ieraugot jaunpienācējas, komentē Sanita. Tikmēr Kristapa reakcija ir daudz piezemētāka: “Nebija tā, ka es biju priecīgs par viņu ienākšanu, bet nebija arī tā, ka biju dusmīgs.”

Lolita un Signe uzreiz ķeras vērsim pie ragiem un paziņo, ka viņas ar visiem četriem puišiem dosies uz randiņiem.

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm