tv3.lv

Kaislību šova Ramona skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu

Par TV šova “Kaislību vasara” vizuāli efektīgāko dalībnieci kļuvusi 19 gadus vecā Ramona – meitenes kuplās lūpas reti kuru atstājušas vienaldzīgu. Sarunā ar “tv3.lv” Ramona skaidro, kas viņu pamudināja uzlabot savu ārieni ar mākslīgā skaistuma paņēmieniem.

3. augustā 14:40

Topošā juriste Ramona drīz vien pēc ierašanās Toskānas villā, kur norisinājās TV šova “Kaislību vasara” filmēšana, izveidoja pāri ar 25 gadus veco preču pārvadātāju un frizieri Edžu. Dalībnieku vidū virmoja runas, ka pārējie puiši ar Ramonu nemaz nav vēlējušies iepazīties, jo jaunietes vizuālais tēls ir pārāk efektīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādēļ deviņpadsmitgadīgā Ramona lēmusi par labu mākslīgā skaistuma procedūrai?

“Esot iepriekšējās attiecībās, man bija zems pašvērtējums. Man šķita – ja es sevī kaut ko mainīšu, tas uz otru cilvēku atstās pozitīvu iespaidu un mana labsajūta būs krietni labāka, es sev vairāk patikšu un tā tālāk.

To izdarot, rezultāts bija cits – otrai pusītei jaunās vizuālās pārmaiņas nepatika. Bet savukārt man ļoti iepatikās. Līdz ar to es visu laiku domāju, ka vajag vēl un vēl, un tā arī tas aizgāja. Sākās tāda kā atkarība,” stāsta Ramona.

Lūpu jauno formu Ramona ieguvusi, sasniedzot 18 gadu vecumu, ar beidzamajos gados sieviešu vidū tik pieprasīto hialuronskābes filleru injekcijas palīdzību, kas ļauj iegūt izteiktākas sejas kontūras. Pēc lūpu palielināšanas Ramona jūtas patiesi komfortabli.

Jauniete atklāj, ka lūpas ir vienīgais, kuru forma ir mākslīgā ceļā ir koriģēta. Jautāta, vai nākotnē plāno veikt arī citu sava ķermeņa daļu uzlabošanu, Ramona teic: “Protams, jā. Tās būtu botoksa injekcijas pret novecošanu – pierē un citur. Bet pagaidām gan es neko neplānoju veikt.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm