tv3.lv

"Kaislību vasara": negaidīti šķiras šova stabilākie pāri

Romantiskajā Toskānas villā notikumi uzņem apgriezienus un cīņa kļūst arvien spraigāka, jo nu villā ir nevis astoņi dalībnieki, bet jau desmit – Sanitas, Marko, Kristapa, Esteres, Paulas, Edgara, Līgas un Mārtiņa kompānijai pievienojušās divas daiļavas – Lolita un Signe.

Jaunās dalībnieces pamatīgi sakūlušas ūdeņus mierīgajā “Kaislību vasaras” gaisotnē. Edgaram beidzot radusies iespēja kaut ko mainīt savās izvēlēs, un puisis apliecina simpātijas jaunajai dalībniecei Lolitai. Par to saniknojas Sanita un sarīko drāmu savā stilā.

Nesaskaņas briest arī citu pāri starpā. Piemēram, Līga pēkšņi secina, ka visu šova laiku “bijusi patiesa un atklāta pret cilvēku, kurš to īsti nebija pelnījis”.

pie brokastu galda pienāk ziņa, ka šova dalībniekiem laiks izlemt, vai palikt esošajā pārī vai izveidot jaunu. Edgars paziņo, ka nevēlas vairs būt pārī ar Sanitu un šo iespēju piedāvā Lolitai, jaunā dalībniece ir ar mieru pamēģināt.

Pārsteidzošs izrādās Marko un Līgas paziņojums pārtraukt attiecības. Marko aicina šovu ar viņu kopā turpināt Esteri. To, ka ir pārī ar neīsto cilvēku atskārtusi arī Estere, un pieņem lēmumu šķirties no Mārtiņa un šovu turpināt kopā ar Marko. Arī tas, ka starp Esteri un Marko jau kaut kas veidojies, daudziem ir pārsteigums.

Kad lēmums izdarīts, Līga atzīst, ka tas ir labākais iznākums, lai arī nu palikusi viena.

Tikmēr Mārtiņš pavisam sašļucis, jo, kā atzīst pārējie šova dalībnieki, viņam pret Esteri bijušas tiešām īstas jūtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristaps un Paula paliek kā pāris, bet brīvas meitenes statusā nonāk Sanita un tāda joprojām paliek jaunā dalībniece Signe.

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm