tv3.lv

“Kaislību vasara”: Līga un Sanita analizē, kuru no abām izvēlēsies šova jaunpienācējs Ralfs

TV šova “Kaislību vasara” villā Toskānā viss jau sagriezies kājām gaisā un ne dienu, ne nakti nav miera: romantika un intrigas, šķiršanās un nodevība, jaunatklāta mīla un jauni dalībnieki. Tuvojas fināls, kurā uzvaru varēs svinēt tikai viens pāris.

25. jūlijā 16:20

Villā ausis kārtējais rīts, un pēc iepriekšējā vakara, kad villu pameta divi dalībnieki, šovā palikušajiem deviņiem jauniešiem dots kārtējais uzdevums – 12 stundu laikā izveidot jaunus pārus vai nostiprināt esošos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā tuvojas “Kaislību vasaras” fināls un pāri nezina, kādi būs izšķirošie pārbaudījumi, Kristaps ar Paulu, Marko ar Esteri un Edgars ar Lolitu izlemj sarīkot randiņus, lai viens otru iepazītu vēl labāk.

Tikmēr Sanita ir pārliecināta, ka tieši viņa būs tā, kuru izvēlēsies jaunais dalībnieks Ralfs. “Viņš ir totāli mans tipāžs, turklāt latgalietis.”

Sanita arī stāsta, ka tieši viņa ir tā, ar kuru Ralfs visvairāk apspriežot ikdienas dzīvi villā. “Es paskatos uz viņu, viņš paskatās uz mani, viņš man pasmaida,” to, ka komunikācijas abu starpā notiekot arī bez vārdiem, uzsver Sanita. “Viņš ir mans acuraugs.”

Kā skaidro Līga, Sanita ir par gandrīz simt procentiem pārliecināta, ka “Ralfs ir viņas”. “Viņa pat neapsver tādu variantu, ka Ralfam varētu kaut kas patikt manī. Viņa ir izdomājusi, ka viņiem ir dzirkstele. Es nezinu, kā tas varētu izvērsties,” teic Līga, kurai arī Ralfs simpatizē, bet viņa cenšoties sevišķi neiespringt, “jo es varu būt tas, kas es esmu”.

Taču tā jau nebūs Sanita, ja neieskatītos kārtīs. “Es domāju, ka man šodien uztraukumam nav nekāda pamata,” aplūkojot to, ko vēsta kārtis, secina Sanita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga Ralfa izvēli neapšaubīšot un respektēšot.

Pirms pāru izvēles Ralfs , lai uzzinātu ko vairāk gan par abām meitenēm, kuras šovā palikušas bez puišiem, aprunājas ar pārējiem šova dalībniekiem.

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm