tv3.lv

Noskaidroti šova "Kaislību vasara" uzvarētāji

29. jūlijā 16:20

Šova “Kaislību vasara” pēdējā sērijā noskaidrots, kurš no romantiskajiem latviešu jauniešiem saulainajā Itālijā atradis sev piemērotāko otro pusīti – tādu, ar kuru iespējams aiziet līdz uzvarai. Šovā uzvaru svin tas pāris, kurš pēdējo dienu laiku savācis visvairāk punktu dažādos pārbaudījumos.

Šova “Kaislību vasara” 20 sērijās jaunieši risinājuši dažādus attiecību jautājumus, mēģinājuši saprast savas un citu cilvēku vērtības un piedalījušies dažādos izaicinājumos. Par uzvaru šovā sacenšas trīs pāri – Marko un Estere, Kristaps un Paula, Edgars un Lolita.

Pirms fināla visi trīs pāri bija devušies romantisko randiņos un pavadīja laiku, gan gremdējoties atmiņās par to, ar kādām sajūtām atbraukuši uz Toskānu, gan izsakot viens otram komplimentus. Randiņos netrūka arī kaislīgu skūpstu, un pēdējais vakars noslēdzās ar kopīgu pasēdēšanu un dažādu pikantu jautājumu apspriešanu. Piemēram, Estere un Marko atzinās, ka šovā jau baudījuši gultas priekus.

Ausis “Kaislību vasaras” noslēdzošais rīts, un šova finālisti uzzina, kāds ir fināla lielais uzdevums – gan puišiem, gan meitenēm savai otrai pusītei jāuzraksta mīlestības vēstule, kas pateiktu visu, kas uz sirds.

Pāri mēģina cītīgi strādāt pie savām mīlestības vēstulēm, un taču tas nav vienīgais fināla uzdevums – visus gaida iekšējais balsojums, kurā katrs nosauc, viņaprāt, spēcīgāko pāri. Dalībnieki lemj, ka šovā jāuzvar vai nu Marko ar Esteri, vai Kristapam ar Paulu.

Uzvaru šovā izcīna tas pāris, kurš savācis visvairāk punktu visos pārbaudījumos – gan fiziskajos, gan tajos, kur citam par citu bija jāzina pēc iespējas vairāk dažādu faktu, kas summējas ar pašu dalībnieku iekšējo balsojumu.

Šovā “Kaislību vasara” pavisam taisnīgi un no sirds uzvarējuši Marko un Estere. Novēlam lai šis burvīgais mīlas stāsts turpinātos arī Latvijā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet ne jau velti šova dalībnieki tik karsti tiecās pēc uzvaras. Balvā Marko un Estere saņem ceļazīmi doties sapņu ceļojumā uz viņu pašu izvēlētu galamērķi, lai abi varētu stiprināt tikko uzplaukušo mīlestību.

Šovu “Kaislību vasara” baudi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija darba dienās plkst. 18.10 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm