tv3.lv

Pavērsiens "Kaislību vasarā": Kristaps nolemj satuvināties ar Paulu un pamet Sanitu

Kamēr vakara ballītē pie baseina pāri, kā ierasts, čupojas savā starpā, Kristaps izmanto izdevību un pavada laiku kopā ar Paulu. Neskatoties uz to, ka Kristaps aplido šova jaunpienācēju, Sanita nolemj rīkoties un pasauc uz sarunu to, kuru viņai likusi izvēlēties sirdsbalss.

Kristaps Sanitai atzīst – Paula viņam patīk un viņš vēlas jauno dalībnieci iepazīt tuvāk. “Ja es viņai patikšu, viņa, visticamāk, būs mana prioritāte,” saka Kristaps un piebilst, ka tas gan nenozīmējot, ka viņš neciena Sanitu.

Šķiet, te ir vietā teiciens: ko sēsi, to arī pļausi, jo izskatās, ka arī Kristaps izšķirošā brīdī klausīs savai sirdij, nedomājot par Sanitu, kura kopā ar viņu gribētu vēl šo to iemācīties.

Saruna uzņem apgriezienus, un Sanita Kristapam paziņo, ka vēlētos kopā ar viņu palikt pārī un Paula ir viņu attiecību pārbaudījums. “Es vēlos iepazīties ar Paulu. Es vēlos ar viņu iet uz randiņiem, ja būs tādas iespējas. Ja būs tā, ka puiši izvēlas pāri, es izvēlēšos Paulu,” Kristaps pavēsta Sanitai.

Vērojot, kā Kristaps lakstojas ap Paulu, Edgars spriež: kompānijā lielākais spēlētājs ir tieši Kristaps.

Sanita atklāj, ka nožēlo, ka sākotnēji, paklausot sirdij, izvēlējās Kristapu, un pēc nodevības ar viņu attiecības vairs nekad neatjaunoju. Vai Sanita gatava atkal satuvināties ar Edgaru?

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm