tv3.lv

Ramona un Edžus pēc kaislību šova tomēr nepaliek kopā

TV iepazīšanās šovu “Kaislību vasara” pēc pirmās izbalsošanas kā pirmie pameta pārī esošie topošā juriste Ramona un preču pārvadātājs un frizieris Edžus. Daudzi dalībnieki skaidroja – abi jau ir tā sadziedājušies, ka romantiskajā Toskānas villā viņiem vairs īsti nav ko darīt. Arī paši balodīši neliedzās, ka jaunās attiecības noteikti turpinās kopt arī pēc atgriešanās Latvijā.

5. augustā 12:00

Kā tagad “tv3.lv” atzīst 19 gadus vecā Ramona, attiecības ar par viņu sešus gadus vecāko Edžu tomēr ir galā. Pēc nofilmēšanās “Kaislību vasarā” abi tikušies, kopā apmeklējuši sporta zāli, bet drīz vien atskārtuši, ka tomēr nav radīti viens otram. “Šobrīd mēs pat vairs nekomunicējam viens ar otru. Attiecības izira dabīgi,” skaidro Ramona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā šķiršanās iemeslu Ramona min pārāk atšķirīgos uzskatus par fundamentāliem jautājumiem. “Runājot par dažādām nozīmīgām tēmām, mēs sapratām, ka viedokļi mums ļoti atšķiras. Ja mums nav kopīga viedokļa, tas nozīmē, ka rodas interešu konflikts, dažādās jomās mums nav pa ceļam, un tas traucētu attiecībām ikdienā,” lēmumu šķirties pamato Ramona.

Piesakoties iepazīšanās šovam, Ramona atzina – viņa meklē cilvēku, ar ko apprecēties, veidot ģimeni un laist pasaulē divus bērnus. “Es domāju, ka viss nāks ar laiku,” skriet notikumiem pa priekšu deviņpadsmitgadniece negrasās.

Lai arī dzīvesbiedru iepazīšanās šovā Ramonai atrast neizdevās, jauniete dalību projektā nenožēlo. “Noteikti bija vērts šovā piedalīties. Esmu iepazinusi daudz jaunu cilvēku, paplašinājies draugu loks,” teic Ramona.

Pēc TV šova viņa uztur kontaktus ar Sanitu, Līgu, Edgaru, Esteri. “Esam gājuši uz Vecrīgu atpūsties, mums ir kopīgs čats, kurā mēs regulāri komunicējam,” par to, ka šovā dzimušas jaunas draudzības, gandarīta “Kaislību vasaras” dalībniece.

“Man šovs noteikti bija izkāpšana no komforta zonas. Tas bija piedzīvojums, kāds, iespējams, manā dzīvē bija pirmo un pēdējo reizi,” secina Ramona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa neslēpj, ka līdz ar dalību “Kaislību vasarā” iemantojusi plašāku atpazīstamību, īpaši meiteņu vidū. “Atpazīst uz ielas, ļoti daudzi piesekojuši sociālajos tīklos un vēlas sadraudzēties. Brīvdienās biju festivālā Liepājā, tur cilvēki mani atpazina, nāca ar mani parunāt, pafotografēties.” Ar atpazīstamību Ramona sadzīvojot itin labi. “Man tas netraucē, esmu to pieņēmusi.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm