tv3.lv

Sanitai pamatīgas atklāsmes, šovu "Kaislību vasara" pametot

27. jūlijā 11:30

TV šovā “Kaislību vasara” pēc pavisam negaidīta Ralfa lēmuma neizvēlēties nevienu meiteni visiem dalībniekiem, kuri palikuši bez pāra, villa bija jāpamet. Tas šokēja visus, bet visvairāk pārdzīvoja Sanita, kura atzina, ka viņas iekšējais līderis ir sāpīgi ievainots, taču kopumā šovā gūta arī mācība.

Villu pametot, Sanita atstājusi pavisam izsmeļošu izklāstu par savām sajūtām un viedokli par notikumiem. Vispirms Sanita atzīst, ka ir ļoti pārsteigta, ka Ralfs neizvēlējās ne viņu, ne Līgu: “Viņš ir tikko ieradies un izstājies no spēles.”

Lai gan Sanita vienmēr grib uzvarēt, bet šoreiz viņai šādas iespējas nav, uz Ralfa īso paviesošanos villā viņa atskatās ar pozitīvu sajūtu: “Ralfs villā ienesa mieru, un man beidzot bija fokuss uz kaut ko citu, ne tikai uz drāmām.”

“Es vēl nevaru aptvert, ka vakar es modos, kopā ar visiem dalībniekiem gāju uz rīta rosmi, sēdēju pie viena galda, bet tagad es kravāju koferi. Es atkal esmu izsista no sliedēm. Es vēl nevaru aptvert, ka es tūliņ dodos mājās,” to, cik pārsteigta ir par šādu notikumu pavērsienu, uzsver Sanita.

Lai arī fināls jaunietei iet gar degunu, viņa atzīst: “Es uzvarēju.” Sanita uzskata, ka uzvarējusi gan prātā, gan sirdī. “Es šovā ieguvu ļoti daudz mācību. Es nenožēlo nevienu savu vārdu, nevienu savu rīcību, nevienu savu drāmu. Varbūt es pāršāvu pār strīpu, kaut kur biju pārāk atklāta, par daudz mana sirds un dvēsele runāja, bet es to nenožēloju. Es biju patiesa, es nemāku tēlot, es nemāku izlikties, ka viss ir labi, kad tā nav.”

Sanita uzskata, ka viņai vēl nepieciešams nedaudz “paanalizēt sevi, savu uzvedību, savu raksturu, savas vērtības”.

Šovā jauniete ieguvusi ne tikai vērtīgu pieredzi, bet arī draugus, un pēc TV šova viņa turpinās komunicēt ar Līgu un Marko, kā arī ar savu favorītu Ralfu. “Mums jau ir sarunāts randiņš,” Sanita pasmaida.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņam ir vizuālais un domāšana, ko es meklēju. Viņam piemīt tik daudz rakstura iezīmju, ko ir gribētu savā vīrietī. Bet tad jau laiks rādīs. Es ticu, ka attiecības, laulība un cilvēks, kuru izvēlēties uz visu mūžu, sākas no draudzības. Padraudzēsimies, aiziesim uz kādu randiņu, kaut kur padejot, varbūt kopā aiziesim uz kādu zaļumballi,” kopīgus plānus ar Ralfu kaļ Sanita.

Viņa nonākusi pie vēl kādas atziņas: “Es šeit atradu patieso sevi, es sapratu, kas es esmu, es sapratu, ko es vēlos un ko noteikti nevēlos un nepieļaušu savā dzīvē. Kolosāla pieredze būt šeit, darīt to, ko es darīju. Man tiešām patika šeit būt, man patika viss, ko es darīju.”

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm