tv3.lv

TV šovu "Kaislību vasara" pirms fināla negaidīti jāpamet vairākiem dalībniekiem

Neglābjami tuvojas vakars, līdz ar to arī izšķirošā izvēle, kad puišiem jāizvēlas meitene, ar kuru turpināt dalību šovā “Kaislību vasara”. Vakara lielākā intriga – kuru meiteni par savu izredzēto izvēlēsies jaunpienācējs Ralfs – Sanitu vai Līgu. Saderības viktorīnā, ko sagatavojuši pārējie dalībnieki, lai palīdzētu Ralfam pieņemt lēmumu, par vienu punktu pārāka izrādās Sanita.

Bez pārsteigumiem – Marko izvēlas šovu turpināt kopā ar Esteri, Kristaps – ar Paulu un Edgars – ar Lolitu.

Savukārt Ralfs neizvēlas ne Sanitu, ne Līgu. “Es neatradu to, ko es šeit meklēju, tāpēc es pieņēmu tādu lēmumu,” skaidro Ralfs.

Kā atzīst Līga, ar Ralfa izvēli viņa ir mierā. “Protams, man bija interesanti, ko tu izvēlēsies, bet es cerēju, ka tu izvēlēsies to, kas ir piemērotāks tev,” saka Līga.

Visiem, kuri nav atraduši savu pāri, villa jāpamet, un šāds pavērsiens dalībniekiem ir negaidīts.

“Es nezinu, kā man šobrīd justies. Ļoti dalītas sajūtas – man ir prieks un man ir bēdīgi. Man ir prieks, ka es braucu mājās, bet man ir bēdīgi, ka mani neizvēlējās.

Es tiešām domāju, ka Ralfs izvēlēsies mani. Mēs tomēr daudz laika pavadījām kopā. Bet es cienu viņa izvēli – ja nav, tad nav. Nevajag darīt tā, kā darīju es – ņemt to, kas ir. Tā būtu kļūda,” klāsta Sanita.

Notikumiem šova “Kaislību vasara” turpinājumā seko līdzi nākamās paaudzes televīzijā Go3, bet no 18. jūlija šovu darba dienās plkst. 18.10 baudi kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm