tv3.lv

Kaspars Saulietis TV šova laikā meitiņu noved līdz asarām

Tēta nedienas Latvijā šonedēļ piemeklējušas populārā hokejista Kaspara Saulieša ģimeni. Precīzāk, tikai viņu, jo viņa laulātā draudzene Katrīne nekādu diskomfortu neizjūt, savukārt mazās Saulietītes – bērnudārziene Kortija un pirmklasniece Kerija – ir priecīgas, jo pirmo reizi dzīvē ilgāk nekā vienu dienu būs kopā ar tēvu. Tomēr ne viss iet, kā cerēts.

2016. gada 23. martā 22:25

Šova Tēta nedienas Latvijā ceturtajā sērijā hokeja kluba Dinamo Rīgas uzbrucējs Kaspars Saulietis pieņēmis izaicinājumu pierādīt savas spējas ne tikai hokeja laukumā, bet arī ģimenes ikdienas dzīvē, paliekot mājās viens ar bērniem, kamēr sieva Katrīne laiski atpūšas Hotel Jūrmala Spa. Lai gan Kaspars ir lielisks tētis, viņam nākas atzīt, ka mājsaimnieces dzīve nav viegla… Pirmajā dienā šķiet, ka Kaspara lielākais izaicinājums ir iemācīt pirmklasniecei Kerijai tautasdziesmas, bet, dienām ritot, kļūs arvien grūtāk! Bet par visu pēc kārtas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sauliešu ģimenē rūpes par kārtību mājās un ēdienu gatavošanu uzņemas tas, kuram ir iedvesma. Mājas darbos Kapars piedalās, jo pats mīl kārtību un to pieprasa gan no sievas, gan meitām. Viņš ir perfekcionists, bet ir kāda tēma, kurā Kaspars nav “iebraucis”. Tie ir Kerijas mājasdarbi… Meitas nesavaldība un spītība, pildot matemātikas uzdevumu un no galvas mācoties tautasdziesmu, un tēta stingrā balss “uzdod”, un mazā Saulīte… apraudās. Arī Sauliešu ģimenes mamma atzīst, ka pirmklasnieces mājasdarbi tandēmā ar asarām ir visai ierasta lieta. “Mācīt bērnu ir grūti,” pirmās dienas vakarā atzīst Kaspars. Lai izvēdinātu galvas, visi dodas ārā. Svaigais gaiss nāk par labu, un dzejolītis galviņā “aiziet kā smērēts”.

Foto

Otrajā dienā Kaspars veiksmīgi tiek galā ar vannasistabas iztīrīšanu un meitu izvadāšanu pa nodarbībām, bet trešajā dienā, kā šovā Tēta nedienas Latvijā ierasts, nez no kurienes uzrodas pieci mammas doti izdevumi. Bez kaķa izķemmēšanas Kasparam nākas arī notīrīt koridora sienu, kopā ar bērniem pagatavot saldējumu, piesist balkona maliņu un pierunāt vecāko meitu Keriju slidot. Atgādinām, ka par katru izpildīto uzdevumu tiek nopelnīti 100 eiro ceļojumam ar Tallink.

Trešās dienas vakarā Kaspars saprot, ko nozīmē rūpes par māju un bērniem uzņemties vienam. “Ir sakārtota, tas izdarīts, sagatavots ēst, ir paspēlējies ar bērniem. Diena liekas nenormāli gara. Pienāca vakars un saprotu to, ka mugura sāp. Man liekas, ka es visu laiku būtu bijis uz muguras, visu laiku saliecies uz priekšu. Laikam pēc šī projekta es paņemšu sev pauzīti, paņemšu kaulu lauzēju, lai ieliek vietā visus skriemeļus…,” saka Kaspars.

Kamēr Katrīne viesnīcā bauda skaistuma procedūras un draudzenes sabiedrību, arī Kaspars neiztiek bez ballītes – ciemos atnāk draugs ar diviem bērniem.

Kaspars piektās dienas rītā atzīst, ka “sāk piegurt un tas viss sāk drusku apnikt”. “Es gaidu sievu, kad viņa būs atpūtusies, lai viņa pārņem stafeti,” smej Kaspars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiekoties ar ģimenei, Katrīne nevar nepamanīt, ka vīrs ir saguris. “Nevar būt visu laiku perfekts, tas nav iespējams. Tāpēc primārais – palīdziet viens otram,” pārdomās par mājas soli šova Tēta nedienas Latvijā ceturtās sērijas noslēgumā dalās Kaspars, kurš ģimenei nopelnījis 500 eiro vērto ceļojumu.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm