tv3.lv

Kāzām naudas nepietiek, bet kaisle joprojām liesmo! TV3 šova zvaigznes, 7 bērnu mammas Gunitas stāsts gadu pēc filmēšanās

“Tēta nedienas Latvijā” iepriekšējā sezonā iepazītais pāris Gunita Leijere un Ēriks Volkovs no Tukuma gadu pēc TV šova filmēšanas tomēr nav apprecējušies. Sarunā ar portālu Skaties.lv Gunita skaidro iemeslu un atklāj, ka viņa būtu ar mieru atgriezties TV ekrānos.

2017. gada 26. janvārī 9:00

Lai arī pērn šova sērijas noslēgumā Ēriks Gunitu bildināja un kāzas tika plānotas augustā, pāris savu kopdzīvi joprojām nav reģistrējis oficiāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ar naudām nav tā, kā gribētos,” iemeslu, kādēļ kāzas tomēr nav notikušas, sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Gunita.

Tas nav traucējis dzirkstīt īstai mīlestībai pāra starpā, tādēļ arī gadu pēc šova filmēšanas var teikt, ka mērķis dalībai TV pārraidē attaisnojies.

“Viss ir vislabākajā kārtībā. Šovs nācis par labu mūsu attiecībām. Man vairāk tiek veltīta uzmanība,” priecājas Gunita, kura, startējot “Tēta nedienās Latvijā”, sūdzējās, ka attiecības ar dzīves draugu vairāk ir kā kaimiņiem vai māsai un brālim.

Vienīgi Ērikam joprojām neesot īsta kontakta ar pusaudžu meitu Baibu no Gunitas iepriekšējās laulības. “Es domāju, ka tas arī neizveidosies – šovs vai nešovs tur neko nemainīs,” prāto tukumniece.

Foto: ģimenes gaitas pēc šova

Jautāta, kā saglabāt mīlu un kaisli attiecībās, ja ģimenē aug vairāki bērni, septiņu bērnu māmiņai nav ilgi jādomā: “Savstarpējās attiecībās vajag uzticēšanos un sapratni. Vajag tā, lai IR.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģimene pieaugumu pāris gan neplānojot. “Nu jau pietiek,” smej Gunita. “Ja nu vienīgi kādu mazbērniņu varētu sagaidīt.”

Pērnvasar tukumniece apņēmīgi stāstīja, ka rudenī, kad dēliņš būs iekārots bērnudārzā, viņa cer atrast pārdevējas darbu. Lai gan piedāvājumu bijis ne mazums, kāda iemesla dēļ Gunitai no darba gaitām nācies atteikties.

“Man pasliktinājās veselība, tā nav tāda, lai es tagad strādātu. Es domāju, ka es vairs neaiziešu strādāt,” teic Gunita.

Taču viņa nenokar degunu, jo, būdama īsta rūdīta māmiņa, ikdienā piepildījumu un prieku smeļas savos bērnos: “Varētu teikt, ka tagad mana profesija ir mamma.”

Tikmēr kuplās saimes apgādību uzņēmies ģimenes galva Ēriks, kurš joprojām strādā būvniecības uzņēmumā “Skonto Būve”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katru gadu ģimene dodas ceļojumā uz Baltkrieviju. Kā viņiem tur gājis pērn, ģimene uztic Skaties.lv lasītājiem.

Foto: ceļojums uz Baltkrieviju

Jau reizi rūdījusies TV ekrānā, Gunita būtu ar mieru startēt vēl kādā šovā. “Es gribētu piedalīties kādā pārvērtību šovā. Man gribētos saņemt kādas stilista konsultācijas,” atzīst tukumniece.

Foto: ģimenes ceļojums uz Stokholmu par šovā nopelnīto naudu

Foto: Gunita un Ēriks TV3 šovā

TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” jaunā sezona sāksies jau nākamtrešdien, 1. februārī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm