Kolorītā Jana Bruka atklāj, kā pēc randiņa ar Ozoliņu izvērtušās abu attiecības

“Mēs ar Miku esam ļoti līdzīgi, bet viņam vajadzētu sakārtot savu iekšējo pasauli,” secinājusi kolorītā Jana Bruka (Yana Bruk), kuru slavenais meitu ģēģeris Miks Ozoliņš centās savaldzināt Go3 šova “50 dolāru randiņš” sezonas pēdējā raidījumā. Vai abu attiecības virzījušās tālāk par dalību randiņu šovā, “tv3.lv – Izklaide” atklāj Jana.

30. janvārī 15:42

Go3 šova “50 dolāru randiņš” pirmās sezonas noslēdzošajā sērijā Miks Ozoliņš izbaudīja laiku kopā ar “Instagram” modeli un blogeri Janu Bruku. Abi randiņu aizvadīja Rīgā, kur, tāpat kā piecās iepriekšējās pilsētās, centās izklaidēties ar nepilniem 50 eiro kabatā. Pēc randiņa Miks secināja – Jana ir košs personāžs un viņš labi pavadījis laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tagad Jana stāsta “tv3.lv – Izklaide”, randiņš ar Miku viņai ļoti patika, un viņa slavē vīrieti par izdomu Janai sagādāt piedzīvojumiem pilnu dienu galvaspilsētā, kas būtiski atšķīrās no tā, kā parasti puiši viņu izklaidē randiņu laikā – aizved uz kino vai restorānu. “Arī tas ir forši, bet man patīk kaut kas īpašāks – tāds, kas ir izdomāts tieši man vai ir saistīts ar mani, ar to, kas man patīk,” saka Jana.

Abu randiņš, lai arī daudzsološs, noslēdzās vien ar mērenu bučiņu, ko Miks Janai izlūdzās. “Man nepatīk, ka man prasa: davai, iedot man bučiņu,” saka Jana. Tikpat strikta viņa šajā jautājumā bija arī pret Ozoliņu.

Taču blogere neslēpj – Miks Ozoliņš ir viņas gaumē: “Viņš ir diezgan smuks un gudrs, viņam ir savs darbs, karjera un galvenais – viņam ir nākotnes plāni.”

Jautāta, kā skaidrotu to, ka Mikam, kurš sevi uzskata par lietpratēju sieviešu savaldzināšanā, dzīvē šajā ziņā nemaz tik spīdoši neklājas, Jana ir izbrīnīta: “Kā? Viņam neveicas? Manuprāt, viņam viss veicas ar dāmām.

Pirms šova es par Miku neko nezināju – ne par viņa personību, ne pagātni un skandāliem un intrigām, viņa romānu ar Agnesei Zeltiņu un citām slavenām sievietēm. Es to uzzināju tikai pēc šova, kad Miks pats man to pastāstīja un izskaidroja no savas puses, kā tur viss bija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Miks vēlas satikt savu īsto cilvēku, taču līdz šim viņam tas nav izdevies. Varbūt problēma, kādēļ viņam neveicas, ir tā, ka sievietes nebija tādas, kādas viņš gribēja. Iespējams, problēma, kā es domāju, ir tā, ka vajag sākt ar sevi. Tevī iekšā ir kaut kādas psiholoģiskas štučkas, ko vajadzētu ar psihoterapeita palīdzību atrisināt – parunāt un tās saprast, un tikai pēc tam meklēt savu cilvēku.”

Jana pati ir gatava jaunām attiecībām. Pēc tam, kad pirms trīs četriem gadiem izira viņas iepriekšējais mīlassatāsts, ar jaunu attiecību veidošanu blogere nesteidzās. “Es neesmu no tiem, kuri divas trīs dienas pēc attiecību izjukšanas uzsāk jaunas, jo man svarīgi vispirms saprast sevi, paskatīties, kas man ir sirdī, galvā, lai netraumētu cilvēku, kas man blakus, dzīvot ar viņu, nemīlēt un teikt viņam, ka viss ir okei, mēs esam kopā un pēc tam partneris saprot, ka man viņš ir vienaldzīgs. Es esmu cilvēks ir traumām.

Man vispirms vajag laiku un tikai pēc trim gadiem es varu teikt: jā, es esmu gatava attiecībām, jo man ir laiks, vēlēšanās būt ar kādu kopā un man ir spēks mīlēt citu cilvēku.

Kādu puisi es gribu satikt? Pirmkārt, lai viņš ir psiholoģiski vesels. Svarīgas arī finanses. Lai cilvēki domā, ka es esmu merkantila, bet man ir ļoti svarīgas finanses. Es gribu attiecības ne tikai kā romānu – romāni man bijuši un daudz. Es gribu attiecības, kas vērstas uz nākotni, lai vēlāk veidotu ģimeni, dzemdētu bērnus, un, protams, šajā ziņā finanses ir ļoti svarīgas.

Vēl būtiski, lai viņam būtu humora izjūta un lai viņš zinātu, ko viņš dzīvē vispār vēlas sasniegt, lai viņam ir plāns, ko viņš vēlas nākotnē gan personīgajā dzīvē, gan karjerā, arī no savas sievietes,” “tv3.lv – Izkalide” klāsta Jana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa vēlas laist pasaulē divus bērnus. “Man pašai ir māsiņa, un es zinu, ka divatā bērniem būs jautrāk,” Jana pasmaida. Varbūt šajā mirklī gribēt bērnus ir pāragri, jo pa priekšu jāatrod īstais cilvēks, ar kuru kopā tos radīt.

Blogere neuzskata, ka, satiekoties ar Ozoliņu, abu starpā būtu kāda dzirkstele vai klikšķis, citiem vārdiem – jūtu ķīmija. “Kad es Miku iepazinu vairāk, sapratu, ka man patīk viņa personība. Varētu būt, ka mēs rakstura ziņā esam ļoti līdzīgi.

Ļoti daudzi cilvēki man teica, ka viņš ir slikts cilvēks, kā viņš visas savas sievietes…, viņam vajag tikai haipu un PR. Es sapratu, ka tas ir viņa darbs, viņš ir mediju personība un viņam ir savs ceļš, kā kļūt slavenam, un es to varu saprast.

Satiekot Miku, man nebija negatīvu emociju. Pirmā emocija, viņu ieraugot, man bija: es tevi saprotu, es zinu, ko tu gribi, un mēs kopā darām vienu lietu, saprotam, kāpēc un kā to izdarīt spilgtāk un skaistāk,” stāsta Jana.

Pēc nofilmēšanās šovā “50 dolāru randiņš” Janas kontakts ar Miku nav pazudis. “Pēc šova mēs kontaktējamies. Ir dažādas tēmas, par ko mēs runājam. Ir arī radušās idejas, ko filmēt tālāk. Varbūt Go3 būs kāds mūsu kopīgs projekts,” tā Jana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm