Krīt ceturtā maska! Zem Acs slēpusies Ilze Jaunalksne‑Rēdere

10 komentāri
Krīt ceturtā maska! Zem Acs slēpusies Ilze Jaunalksne‑Rēdere
PUBLICITĀTES FOTO

Izskanējis ceturtais “Balss maskā” raidījums, un, kā jau ierasts, kritusi kārtējā maska. Šoreiz detektīvi atmaskojuši Aci. Kā atminēja Samanta Tīna, zem maskas slēpās “Nekā personīga” žurnāliste Ilze Jaunalksne-Rēdere.

Skatītāju priekšā šoreiz stājās pieci tēli: Lutausis, Acs, Zieds, Lelle un Mākonis, izpildot priekšnesumus, kas saistās ar viņu bērnību vai tīņu gadiem.

Zālē sēdošie un detektīvi šoreiz izvēlējās atmaskot Aci, kura pavedienos par sevi atklāja, ka ir liela dejotāja un uz skatuves izpildīja dziesmu “Manas mīļākās puķes”.

Kā minēja eksperti, zem maskas varētu būt Ilze Jaunalksne, Rēzija Kalniņa, Inese Supe vai Maija Silova. Un Samantai Tīnai izrādījās taisnība! Zem Acs maskas slēpās “Nekā personīga” žurnāliste Ilze Jaunalksne-Rēdere!

Samanta, ieraugot, ka viņas minējums ir precīzs, sāka sajūsmā spiegt, bet Ilze steidza izteikt Samantai komplimentus par precīzajiem spriedumiem.

Kā smējās Samanta, Ilzes “Nekā personīga” tembru nevarot sajaukt ar neko, un žurnālistes balss, izrādās, skan lieliski arī dziedot!

Starp citu, Acs maska ir viena no sarežģītākajām šovā – Acs galva sver ap 10 kilogramu, un caur šo masku ir ļoti grūti kaut ko redzēt.

10 komentāri