"Laiks iemīlēties": Kristiāna un Ģirts pieņem lēmumu attiecības veidot bez kamerām

2022. gada 28. novembrī 22:50

Pašmāju iepazīšanās šovā “Laiks iemīlēties”, kur pāri pirmā randiņa vietā uzsāk kopdzīvi, pirmās sezonas noslēguma raidījumā skatītāji varēja sekot līdzi, kā ar iepazīšanos sokas Kristiānai no Mārupes un Ģirtam no Rīgas. Otrās dienas rītā abi lēma savas attiecības tālāk veidot jau bez kameru klātbūtnes.

36 gadus vecā divu bērnu māmiņa un mārketinga speciāliste Kristiāna no Mārupes šovā vēlējās iepazīties ar vīrišķīgu, mērķtiecīgu vīrieti, kurš ir spējīgs uzņemties atbildību un kuram ir svarīga ģimene.

35 gadus vecais uzņēmējs Ģirts ir aktīvs – viņš ir mūziķis, dīdžejs, sarakstījis grāmatu un dibinājis sporta klubu. “Esmu vecpuisis labākajos gados un ceru, ka drīz kļūšu par labu vīru un tēvu,” saka Ģirts.

Pirmās dienas vakarā Kristiāna un Ģirts nevarēja vienoties, vai kopā gulēt būtu pieņemami, vai arī nē. Galu galā Ģirts tika atstāts aiz borta un vēl nakts melnumā kārtīgi nolaida tvaiku treniņā.

Otrā diena iesākās ar sarunu par ideālām attiecībām. “Man vajag, lai tas cilvēks ir ne tikai kristietis, bet lai man viņš patīk arī kā vīrietis,” skaidroja Kristiāna.

Visbeidzot bija laiks pieņemt lēmumu, vai abi vēlas kopā pavadīt vēl vienu dienu. “Sen neesmu saticis tik foršu cilvēku. Tāds bija pirmais iespaids, un tāds tas arī ir palicis,” par Kristiānu sacīja Ģirts. Kā viņš sprieda, viņam nav ne šaubu, ne iebildumu, ka ar Kristiānu noteikti varētu veidoties attiecības. “Vai tās varētu būt draudzīgas attiecības, vai kaut kas vairāk, tas lai paliek augstāku spēku rokās,” piebilda Ģirts.

Kristiāna sprieda, ka vienas dienas laikā abiem izdevies vienam otru itin labi sajust. “Skaidrs ir tas, ka mums ir savstarpēja cieņa, pielāgošanās, sadarbība,” sacīja Kristiāna, “bet par attiecībām ir ļoti grūti spriest, jo to rāda tikai laiks.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristiāna un Ģirts paziņoja, ka pieņēmuši lēmumu mājīgos apartamentus pamest. “Man noteikti labāk patiktu cilvēku iepazīt ārpus šīm telpām,” atzina Kristiāna, un Ģirts bija vienisprātis. Abi apmainījās kontaktiem, lai turpinātu iepazīšanos bez kamerām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm