tv3.lv

“Lauku sēta”: Dalībnieki paliek bez tualetes, Ineses asaras un spraigas 2. sērijas beigas

“Lauku sētā” sūdi ir, bija un būs – ar tādiem vārdiem tika atklāta šova 2. sērijā no raidījuma vadītāja Aleksandra Riekstiņa puses. No paša rīta tikai izlozēts tas, kurš rosīsies pa virtuvi un dalībniekiem gatavos ēst. Šis gods tika piešķirts Ventspils pārstāvis Maigonim, kurš jau paša sākumā tika ietērpts rozā priekšautā.

2014. gada 11. septembrī 22:13

Kamēr pavārs virtuvē, tikmēr pārējiem pirmais uzdevums bija iztīrīt riju. Ar dakšām, grābekļiem un lāpstām šova dalībniekiem smaidi no lūpām pazuda, kad uzzināja, kāda vecajā būdā ir situācija…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmās intrigas sākās, kad Sarmīte ieņēma šefa lomu. Viņas vārdiem sakot: “Ja varēs kaut kut nohaltūrēt, es nohaltūrēšu!”. Līdzīgi komentāri ir arī par Anitu, kura noteikti ir skaļākā rīkle šovā. Andis pat būtu gatavs viņu izbalsot jau šodien.

Izcēlās arī trušu sētas “Zaķīši” saimnieks Zigmunds, kurš tikai pēc padarīta šova piedāvāja visus mēslus aizvest ar piekabi. Tā vietā dalībnieki paši sēdās iekša un brauca Maigoņa sagatavotajās karbonādēs, par kurām dalībnieki izteicās ļoti atzinīgi.

Pēc smagās maltītes Didzim, Inesei un Zigurdam bija uzdevums uztaisīt pilnīgi jaunu mazmājiņu, jo, kā izteicās dalībnieki, “ja šādi baros, tas “tuptūzis” ļoti drīz būs pilns”. Trijotne dabūja nedaudz pasvīst, jo izpatikt mūsu saimniekam ir ļoti sarežģīti.

Tie, kas tika pielikti pie mēslu kaudzes savākšanas, tika sadalīti divās komandās. Edgars jeb “Lutauša” sastāvā izvelējās Anitu un Sarmīti, bet Anda sabiedrotās jeb “Sprīdīša” komandā bija Egija, Elīna. Viņiem uz ātrumu bija jāpiepilda traktora piekabe 10 minūtēs. “Lutauša” komanda tika pie karstas dušas, bet “Sprīdītis” šovakar mazgāsies dīķī.

Bija arī pirmās asaras no Ineses puses – viņa visur jūtoties lieka, jo tiekot visur pabīdīta malā. Tikmēr, turpinot vākt mēslus, sākās jau pirmie strīdi, kur galvenais iemesls, protams, bija Anita ar savu “šefošanu”. Bet šova kulminācija tika sasniegta tad, kad raidījuma vadītājs Aleksandrs aizklapēja ciet tualeti, jo Didzis, Inese un Zigurds to nebija pabeiguši laikā…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu bija kārta izbalsošanai, kurā “Lauku sētas” saimnieks izvēlējās čaklāko un slinkāko dalībnieku. Par šova pirmās nedēļas strādīgāko tika atzīta Elīna, kas automātiski pēc noteikuma saņēma imunitāti, bet raidījuma vadītājam ir tiesības to atcelt. Šoreiz iemesls ir neuzceltā tualete. Slinkākās “gods” tika Inesei, bet notika arī dalībnieku balsojums, kurā jau pieminētā Elīna ar Anitu saņēma katra pa četrām balsīm. Lai saglabātu drošu vietu šovā, dāmām tika dots uzdevums – sašķirot divos traukos baltās un sarkanās pupiņas. Anita tas izdevās labāk, kas nozīmē – uz sola blakus Inesei pievienojās tikko anulēto imunitāti ieguvušā Elīna.

Aleksandrs dāmām lika izvēlēties starp diviem salmiņiem – tā, kura izvelk garāko, izvēlas sporta veidu, kurā izaicināt savu dueļa partneri. Elīna izvēlējās roku laušanos, kurā uzvarēja… Inese. Odziņu uz kūkas uzlika šova vadītājs pasakot, ka šovu neviens šajā nedēļā nepametīs.

Interesanta sērija, ne tā? Un tā bija tikai pirmā ar reāliem uzdevumiem, tāpēc turpini sekot līdzi šova norisei LNT kanālā un portālā Skaties.lv, lai nepalaistu garām nevienu intriģējošo momentu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm