tv3.lv

“Lauku sēta”: meitenes kašķējas savā starpā; visi dalībnieki nostājas pret Zigurdu

Aizvadīta šova “Lauku sēta” trešā sērija, kurā dalībnieki sacēla pamatīgu intrigu jezgu, kurā visi tika sakūdīti pret Zigurdu. Neskatoties uz viņa nepārspīlēto un nepiespiesto čaklumu, tieši viņš šovakar arī šovu pameta, toties otro nedēļu pēc kārtas imunitāti saņēma Anita, kura būtu nākamā kandidāte, par kuru būtu balsojuši pārējie.

2014. gada 25. septembrī 22:11

Šīs nedēļas galvenais uzdevums bija iztīrīt pļavu no siena, kur kā darba vadītāju tika izvēlēts Didzis. Arī trušu dārzs jāiztīra, un tur par atbildīgo tika nolikta Sarmīte. Uz lauka Sarmīte ar Anitu pārrunāja, kāds bijis pirmais iespaids vienai par otru. Protams, neiztika arī bez aprunāšanas, šoreiz savu tiesu dabūja Egija. Aizstāvēt meiteni metās Elīnu, kur jau sākās pirmie strīdi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puiši, ķeroties pie pļaujamajiem rīkiem, konstatēja, ka viss ir pamatīgi savu laiku nokalpojis, lai neteiktu vairāk. Andim pat bija izkapts jāuztaisa jauna pilnīgi no nulles. Viņs pat nedaudz pāŗcentās, asinot asmeni, un pārgrieza sev pirkstu. Kamēr puiši pļāva, dāmas vāca sienas.

Bet šī raidījuma sākuma strīds nebijs vienīgā intriga – Elīna un Egija esot saņēmušas draudus no Zigurda par to, ja netiks balsots pret Anitu, viņš viņām sados pa muti… Anita vēlvienu “trādi-rīdi” uztaisīja pie galda, aizrādot šīs dienas pavāram, Edgaram, par to, ka pusdienās neesot gaļa, lai gan pārējiem dalībniekiem nebija nekā slikta par pusdienām, ko teikt.

Pienāca kārta arī izbalsošanai, kurā otro nedēļu pēc kārtas imunitāti pat pašai par pārsteigumi ieguva šīsdienas sērijas vāvulīgākā dalībniece Anita. Taču slinkākā “godu” ieguva Elīna, kur viņai blakus no pārejo balsojuma puses pārliecinoši nosēdās Zigurds. Pupiņu lasīšanā uzvarēja Elīna un šovu pameta Zigurds. Par nākamo pavāru tika izvelēta Egija. Redzēsim, kādas vēsmas viņa ienesīs “Lauku sētas” virtuvē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm