tv3.lv

“Lauku sēta”: pirmā mīlas intriga; Sarmīte piesaka karu vīriem; Inese pamet šovu

Šovā “Lauku sēta” esam sagaidījuši pirmo potenciālo “pārīti”, kā arī pirmo reālo strīdu, kas izcēlas starp Sarmīti un Elīnu, bet beigās Sarmīte lūpu uzmeta arī uz puišiem, jo uz izbalsošanas sola, kur sēdējā blakus jau otro reizi “notiesātajai” Insesei. Viņai arī pagājušajā nedēļā bija jācīnās, laužot roku ar kādu no dāmām, tikai šoreiz viņa zaudēja un pati pirmā pameta šovu.

2014. gada 19. septembrī 9:26

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakardienas raidījums iesākās ar skaļu rīta tauri no vadītāja Aleksandra Riekstiņa puses. Laukos nekas nestāv uz vietas un jau no paša sākuma tiek dots uzdevums – ko katrs dalībnieks varētu izdarīt trusu sētas “Zaķīši” un tās saimnieka Zigmunda Zaķa labā. Sarmīte piedāvājās izskolot zirgus tā, lai bērnus var vizināt, jo viņi neklausot. Didzim plānā varētu būt piekopt teritoriju un pagalmu. Edgars gribētu appļaut novārtā pamestos dzelžus, lai apskatītu, kas derīgs un kas nē. Izkaptes jaunkundze ieviesīs kārtību otrpus mājai, salasot izmētātos māla podiņus un malku. Inese ceļmalās noklās eletriksos ganus, bet Anitai nepatīk, kā izskatās virtuve, saimnieka istaba un pagrabs. Maigonis solījās dabūt lielo traktoru no aploka dabūt ārā, bet Andis ķersies pie kronšteina metināšanas darbiem. Zigurds varētu atjaunot saimniecības nosaukumu, kas atrodas pie piebraucamā ceļa, bet kā beidzamā Elīna piedāvājās saimniekam noadīt zeķes.

Tas viss tikai teorijā, bet praksē uzdevumi jau bija sagatavoti un arī darbu darīšana mainījās – katram uzdevumam tagad būs savs darba vadītājs. Maigonis tika uzdots kā galvenais plecu pie pleca ar Zigurdu – viņiem bija jāuzbūvē duša. Andis kā galvenais, Didzis un Edgars ķērās pie akas pabeigšanas. Bet dāmas tika pieliktas pie apdarināšanas, izpušķošanas un apzaļumošanas, kur par darba vadītāju iecēla Elīnu.

Dāmām atkal viss uz sacensību – uz ātrumu bija jāsalasa sēnes. Tā, kura uzvarēs, vakariņās dosies ar saimnieku Zigmundu. Uzvarēja Anita (attēlā), kura bija priecīga, ka varēs nedaudz izrauties no “Lauku sētas”. Pēc tam dalībnieki aprakstīja, ka Anita aiz laimes nezināja, kur likties. Viņi romantiski pasēdēja un pabaudīja vasaras privilēģiju – silto vakaru un zaļumu visriņķī ar maltīti, malkojot vīnu.

Pusdienās Sarmīte bija pacentusies – vārīti kartupeļi, pīles gaļa, salāti un sēņu mērce, bet diemžēl šeit sākās pirmais strīds. Dalībniekiem sākās pirmā nesapršanās, jo bija neapmierināti – te ar sēnēm, te ar gaļu. Pavāre izplūda asarās… To, kurš strīdu uzsāka, tā arī nebija skaidrs, jo katra teica kaut ko citu – pēc Sarmītes teiktā, Elīna esot pārmetusi viņai par smirdīgām sēnēm. Elīna teica pavisam kaut ko citu… Kas ir intrigante – Elīna vai Sarmīte?

Kā izrādās, Anitai pagaidām ar saimnieku ir vistuvākās attiecības, jo viņa ir vienīgā, kurai ļauts viņu saukt vārdā, kā arī ķērās klāt viņa istabas kārtošanai. Toties pret Zigurdu gan “Zaķīšu” sētas īpašniekam ir zobs, jo viņam tiek īpaši nepatīkami uzdevumi, piemēram, tranšejas rakšana 30 grādu tiešajos saules staros.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No karsoņa nepaglābās arī Elīna, kurai nācās lūgt mediķu palīdzību. Bet viens labums viņai tika – bija atļauts izmantot normālu tualeti, par ko arī meitenes lielākais prieks.

Tālāk sekoja izbalsošanas process. Par čaklāko dalībnieku tika atzīta Anita, par ko dalībnieki bija šokā, jo pēc viņu domām darba apjomi nav salīdzināmi – ko izdara viņa un ko pārējie. Elīna pat izteicās, ka Anita lienot pakaļā… Bet slinkākais darbonis jau otro nedēļu pēc kārtas ir Inese. Viņai pievienojās Sarmīte ar sešam balsīm, jo dalībnieki baidās par to, ka ar imunitāti ieguvušo Anitu viņām veidojas spēcīga alianse.

Jau otro nedēļu pēc kārtas Inesei jālaužas ar rokām, kurā šoreiz diemžēl zaudēja un pameta šovu ar gaužām asarām acīs. Sarmīte ļoti uzmeta lūpu, jo gandrīz visi vīri balsoja pret viņu, par ko viņa bija šokā nesaprotot, kāpēc tā, ņemot vērā to, ka viņa, paraleli pusdienu taisīšanai, bija kungiem izmazgājusi visas drēbes…

Lūk, “Lauku sētas” intrigas tikai ieskrienas, tāpēc turpiniet sekot līdzi jaunumiem portālā Skaties.lv, kā aŗī LNT kanālā katru ceturtdienu plkst. 21:15.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm