tv3.lv

Ar pikantām ainām un kautiņu sākusies jaunā ”Lauku sēta”

2. oktobra vakarā TV6 debitējusi jaunā “Lauku sētas” sezona, kas šogad notiek pie jūras un, kā sola šova veidotāji, būs īpaši spraiga. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmās sērijas zīmīgākajos notikumos.

2020. gada 3. oktobrī 9:58

14 aktīvi un sevi pierādīt griboši dalībnieki – 7 daiļas dāmas un 7 spēcīgi vīrieši no visas Latvijas ieradušies “Lauku sētā”, Ģipkā, saimniecībā “Joki” pie saimniekiem Ieviņas un Ainara Svitiņiem, lai parādītu gan savu spēku, gan savu daili.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģipka atrodas Kurzemē pie pašas jūras, mazliet aiz Rojas, tāpēc šosezon dalībniekus līdz r citiem darbiem gaida zivju tīrīšana un zveja!

Kā atklāj saimnieki, senos laikos Ģipkā bijušas vien četras mājas, un “Joki” bija viena no tām. Saimniece uzsver, ka darba šeit ir daudz un prasības arī nebūs mazas, un jau ierāda Jānim darbus, kurus vēlētos, lai dalībnieki izdara.

Dalībnieki pirmo reizi satiekas autobusā un jau ieskandina pirmo dienu ar pašsacerētu dziesmu. 14 drosminiekus pie jūras sagaida pats Neptūns, kurš viņus novērtē kā čaklus strādātājus, un Jāņa pavadībā dalībnieki tiek aizvesti līdz pašai saimniecībai, kurā tad pavadīs vasaru.

Dalībniekus sagaida saimnieki, tērpušies īstos tautu tērpos un Jānis iepazīstina saimniekus ar viņu, cerams, čaklajiem palīgiem.

Dalībnieki sabraukuši dažādu mērķu vadīti – gan čakli strādāt, gan mēģināt tikt līdz finālam vien ar stratēģiju veidošanu. Starp dalībniekiem jau parādās arī pirmās domstarpības – kāds ir par skaļu, bet kāds pārāk liels mutes brūvētājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais uzdevums dalībniekiem ir sadalīt istabas un savas gultasvietas. Daudzi dalībnieki negrib, lai Enija atrastos viņu istabā, tāpēc izvairās tieši no tās istabas, kurā ir Enija.

Vēl viens svarīgs darbs, kas dalībniekiem jāpaveic, ir virtuves tīrīšana un arī savas ēdamzonas iekārtošana; šajā uzdevumā visi vēlas uzņemties vadību, lai parādītu un pierādītu savu čaklumu virtuves iekārtošanā.

Kāds tīra gāzes plīti, cits mazgā grīdas, bet kāds tikai pietur ledusskapi. Nākamajā rītā vīri pārsteidz meitenes ar brokastīm gultā! Taču diemžēl ne visas to novērtē…

Pēc kārtīgām brokastīm seko arī kārtīga rīta rosme pie jūras Venēras vadībā, bet kāds no puišiem nevarēs izturēs acu priekšā zibam Sigitas īsos šortiņus un izaicinošo tērpu, un rīta rosmi pametīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad dalībnieki ir kārtīgi izsportojušies, laiks iekārtot pašiem savu dušu jeb SPA zonu. SPA zona ir jābūvē visiem kopā un vadību šoreiz uzņemas Juris jeb Jurčiks. Dalībnieki ir sadalījušies divas komandās – vieni, kas ceļ, otri, kas gatavo materiālu. Kā darba vadītājs Juris tiek galā ar saviem uzdevumiem, domas dalās pretrunīgi – kāds vērtē atzinīgi, bet cits atzīst, ka no darba vadītāja nav nekādas jēgas.

Iesākumā šis darbs dalībniekiem šķiet tīrais nieks, bet galu galā darbi nemaz uz priekšu neiet tik ātri, kā no sākuma bija plānots. Arī savstarpējās attiecības ir mainījušās, Mārtiņš ar savu mutes brūķēšanu ir aizvainojis meitenes, kuras par Mārtiņu nu izsakās diezgan skarbi.

Savstarpējās intrigas un attiecības dalībnieku starpā jau pirmajās dienās ir izveidojušās spraigas – Jurčiks izlēmis pajokot un šis joks noved Jurčiku un Guntaru līdz dūru vicināšanai. Ar ko šis beigsies?

Dūres tiek vicinātas ātri, bet dušas izbūve uz priekšu neiet, un darbs izvēršas līdz vēlai naktij.

Dalībniekiem tiek paziņots, ka tie turpmāk strādās pāros – kurš būs ar ko? Dalībnieku vidū rodas skaļas diskusijas, jau ir izveidojušās pirmās antipātijas, bet neviens vēl nenojauš, kurš ar ko strādās pārī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm