tv3.lv

Atbrīvošana no darba ”Lauku sētas” dēļ: fani piedāvā Danai juridisku palīdzību

Pēc intervijas Skaties.lv, kurā ”Lauku sētas” fināliste Dana Gulbe atklāja, ka, iznākot no ”Lauku sētas”, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, lai gan šajā laikā bija noformējusi atvaļinājumu, raidījuma fani nav spējuši palikt vienaldzīgi pret šo netaisnību. Dana vēlas ar Skaties.lv palīdzību pateikt paldies tiem neskaitāmajiem faniem, kuri pēdējo dienu laikā piedāvājuši viņai juridisku palīdzību, lai tiesātos ar atlaidējiem.

2020. gada 29. decembrī 15:45

Dana ”Lauku sētas” dēļ atlaista no darba – vairāk par Danas neražu lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv atklāj Dana, pēc šīs intervijas viņa saņēmusi neskaitāmu ”Lauku sētas” skatītāju vēstules, kuri aicina to tā neatstāt.

”Cilvēki raksta un piedāvā jurista pakalpojumus, lai eju ar bijušo darba vietu tiesāties,” Skaties.lv atklāj Dana.

Viņa vēlas visiem pateikt lielu paldies par atbalstu, taču tiesāties Dana nevēlas. ”Lauku sētas” fināliste uzskata, ka viss noticis tā, kā tam jānotiek – pēc atlaišanas viņa dabūjusi daudz labāku darbu un vecos notikumus cilāt vairs nevēlas.

”Es tagad ļoti labi jūtos jau esošajā darbā. Man ir superīgi kolēģi, superīga priekšniecība un kolosāls amats, kā arī, protams, daudz labāks atalgojums, nekā iepriekšējā darbā,” tā Dana.

Viņa nevēlas izpaust iepriekšējās darba vietas nosaukumu un arī vērsties pret viņiem, lai cīnītos pret nelikumīgo atlaišanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Apzinos, ka viņiem ”Covid” laikā šajā sfērā arī grūti iet. Turklāt, kā es saku parasti – labais vairo labo.

Un tūlīt jau Jaunais gads ir klāt, tas ir tāds kā piedošanas laiks. Un ja cilvēki ir kļūdu pieļāvuši, nu gadās, visi reiz kļūdas pieļaujam.

Tas, ka man ir tagad cits darbs, pat ir daudz labāk! Vairs nav ikdienas rutīnas, uz darbu beidzot eju ar prieku, man patīk. Dzīve ir pārāk īsa, lai es to ar negācijām pildītu, man pietiek negāciju pēc šova,” izvēli netiesāties skaidro Dana, uzsverot, ka ļaunu prātu netur un viss notiekot tā, kā tam jānotiek.

”Nevēlos tiesāties, jo man ir labi ar esošo darbu, ka šajā situācijā esmu tikai ieguvēja. Jo tikai zaudējot,var kaut ko iegūt,” ir Danas pārliecība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm