tv3.lv

Balvas dēļ pārvērtību šova Rolands ”Lauku sētā” gatavs uz visu

Augustā pie skatītājiem ar devīto sezonu atgriezīsies iemīļotais realitātes šovs ”Lauku sēta”, un potenciālo dalībnieku vidū šogad ir arī pirms dažiem gadiem TV šovā ”Stilistu kaujas” spilgti startējušais Rolands Afanasjevs.

22. jūnijā 11:20

Par ieceri pieteikt savu kandidatūru dalībai skatītāju iemīļotajā šovā “Lauku sēta” Rolands runāja jau pagājušā gada sākumā. Šopavasar tas beidzot noticis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atlasē skaidro 34 gadus vecais vīrietis, dalībai TV šovā ”Lauku sēta” viņš pieteicies ne vien tāpēc, ka ir kaislīgs šova fans, bet savu varēšanu vēlas pierādīt draugiem. ”Visi kā viens saka: ”Roli, kad tu beidzot iesi uz ”Lauku sētu” un pierādīsi, ka ir jādara un var izdarīt?” Šis ir tas gads, kad to daru,” šova atlasē apņēmīgi stāsta Rolands.

”Sevi pierādīšu taktiski, darīšu visu, ko varu, izdarīšu ļoti daudz. Es esmu pārliecināts par sevi, un es gribētu uzzināt kādu uzdevumu, darbu, kas man nebūtu pa spēkam. Es domāju, es varu izdarīt pilnīgi visu jebkādos apstākļos. Garantēju,” savu apņēmību neslēpj potenciālais ”Lauku sētas” dalībnieks.

Kā stāsta Rolands, pēdējos desmit gadus viņš strādājis par krāvēju aviācijas nozarē. ””Fizisko” kačāju augšā,” viņš paskaidro.

Rolands sevi raksturo kā aktīvu cilvēku. ”Esmu pilnīgs pretpols visiem klusētājiem, malā sēdētājiem. Ir uzdevums – ejam, darām un izdarām! Ja arī nevaram, tad izdomājam, kā, bet izdarām! Gala rezultāts ir,” par sevi stāsta Rolands.

”Lauku sētā” viņš gatavs shēmot, čomoties un iet līdz uzvarai. ”Gadu nestrādāju, speciāli virzos šim projektiņam, draugi atbalsta. Otrkārt, divas sezonas pēc kārtas šovā bija Normunds Sakovičs – ļoti pazīstams cilvēks no Aizkraukles. Es ar viņu personīgi esmu pazīstams un runājies, un es teicu: ”Čalīt, tā nedari! Bija vajadzīga tā aktivitāte, bet dari līdz galam. Ja runā, tad dari!” Tāda tā dzīves loģika. Viņam viss bija pareizajā virzienā, bet līdz galam puikam mazliet pietrūka,” to, ka apņēmies šovā pārspēt novadnieku Stifleru, liek noprast Rolands.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Balvas dēļ, kas šogad būs līdz pat 10 000 eiro, Rolands spēlē gatavs sevi upurēt pilnībā. ”Gribu pierādīt, ka lietas var izdarīt darot, domājot, shēmojot, arī jautrību uzturēt. ”Lauku sētā” darba daudz, un riktīgi jādod virsū,” šova atlasē saka Rolands.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm