tv3.lv

Bērniņš 16 gadu vecumā un skarbs attiecību rūdījums. ”Lauku sētas” seksīgās tetovētājas Sigitas Valteres atklātais stāsts

Ekrānos debitējusi “Lauku sētas” 7. sezona, un kā vienu no spilgtākajām dalībniecēm sevi jau parādījusi Sigita Valtere. Apburošā tetovētāja nekautrējas kārdināt “Lauku sētas” puišus, staigājot pa saimniecību īsos šortiņos, un nebīsies arī kādu biezāku vārdu pateikt, tiem, kas apceļ vājākos. Sarunā ar Skaties.lv Sigita atklāj, kā, lai kļūtu par spēcīgu un nobriedušu personību, pati izgājusi cauri sūrai, taču pamācošai pieredzei.

2020. gada 3. oktobrī 18:30

Māmiņa 16 gadu vecumā

Ieraugot simpātisko, jauno sievieti, daudziem pat prātā neienāks, ka viņa ir jau 13 gadus vecas meitiņas mamma. Savu meitiņu Sigita no uzmanības sargā un sociālajos tīklos neizrāda – savulaik greizsirdīgi bijušie draudējuši nodarīt pāri viņas ģimenei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitiņa Sigitai piedzimusi vēl skolas laikā.

“Tā bija tā pirmā mīlestība. Man bija 14, es pirmo reizi dzīvē biju iemīlējusies. Viņš bija vecāks par pieciem gadiem. Kad ir tā pirmā mīlestība, uz acīm ir rozā brilles, esi gatavs darīt viņa dēļ visu. Bastoju stundas, viss likās tik rožaini, 16 gados piedzima meitiņa.

Jā, frizieru skolā pirmajā kursā uz mani skatījās un jautāja: “Ko tu tik agri?” Kāda jums daļa! Pēc tam trešajā kursā jau visas bija stāvoklī, izņemot mani, man jau bija liela meitiņa!” atceras Sigita.

Viņa kļūšanu par māti 16 gados ne mirkli nenožēlo – abas ar meitiņu esot lieliskas draudzenes.

“Man nepatīk tas standarta modelis – es esmu vecāks, bet tu bērns. Audzinu viņu tā, ka mēs esam “čomenes”, bērna man uzticas un zina, ka visu var stāstīt,” skaidro Sigita.

“Kamēr biju mājās ar bērnu, viņam uzradās cita draudzene.”

Agrā grūtniecība un pirmais mēģinājums izveidot ģimeni sniedzis Sigitai arī pirmo rūgto dzīves mācību. Kad piedzimusi meitiņa, vīrietis pārdomājis un atstājis ģimenes rūpes vienas Sigitas rokās.

Bērna tēvs diemžēl nav bijis gatavs uzņemties atbildību. Puisis meitiņas vietā izvēlējies tusiņus ar draugiem.

“Kā jau vīriešiem. Standarta gadījums – sieviete paliek stāvoklī, vīrietis vēl trīs, četrus mēnešus mēģina pielāgoties, bet galu galā izvēlas neuzņemties atbildību un aiziet prom. Kamēr biju mājās ar bērnu, viņam uzradās cita draudzene,” tā Sigita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu jau par notikušo viņa spēj pajokot un uztver to, kā labu dzīves mācību, ka vīrieti vispirms vajag “patestēt”, lai saprastu, vai būs derīgs vīra materiāls.

Sigita ir ļoti pateicīga saviem vecākiem, kuri viņu atbalstījuši, un jaunā mamma ar labiem rezultātiem pabeigusi frizieru skolu.

Lai gan sākumā apkārtējie uz 16 gadus jauno māmiņu skatījušies skeptiski, Sigita lauzusi stereotipus, izveidojot lielisku karjeru un izaudzinot burvīgu meitiņu. Taču attiecībā uz vīriešiem gan nācies piedzīvot vēl kādu mācību.

“Bez vīra ziņas nedrīkstēju iziet no mājas.”

Sigita pabeigusi frizieru skolu, taču dzīve izveidojās tā, ka viņa kļuva par tetovētāju.

Šajā arodā viņu ieveda bijušais vīrs, tetovēšanas meistars. Vīrs bijis par Sigitu 20 gadus vecāks, kopā abi bijuši sešus gadus, un, interesanti, ka piecus gadu viss bijis labi, taču kāzas visu sabojājušas.

“25 gados es apprecējos, izšķīros pēc septiņiem mēnešiem. Vīrietis izmainījās, kā apprecējāmies, kļuva privātīpašniecisks – “tu esi mana sieva, tu nekur nevari iet”. Ja aizgāju, piemēram, pie friziera, viņš neticēja, bet teica, ka eju “ma***ties”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez viņa ziņas nedrīkstēju iziet no mājas. Viņš bija iecerējis, ka būšu “stipra vīra padusītē”, bet, tā kā man bija pašai savs raksturs un esmu audzināta kā brīva sieviete, man bija grūti ar to samierināties,” atceras Sigita.

Kā smejoties nu stāsta Sigita, viņa uztvērusi kā izaicinājumu kļūt par lielisku meistari laikā, kad privātīpašnieciskais vīrs, kurš pats bijis jomas eksperts, lepni paziņojis, ka Sigita var necensties – no viņas nekāda tetovētāja neiznāks.

“Mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais.” – intervijas otro daļu lasi TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm