tv3.lv

”Bija viss, izņemot heroīnu.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

Kamēr “Lauku sētas” skatītāji ekrānos redzējuši jautru un enerģijas pilnu Jurčiku, spēles dalībniekiem un Jānim Rāznam filmēšanas laikā izdevies iepazīt puiša otro pusi. Go3 šova “Jurčika ceļš” ietvaros Juris beidzot atklāti pastāsta par 10 gadiem, kurus pavadījis dziļā bedrē. Stāsts sācies daudzsološi – ar bērniņa piedzimšanu, bet noslēdzies, pazaudējot ģimeni smagas narkotisko vielu atkarības dēļ.

2020. gada 21. decembrī 12:20

“Man ir divi bērni, divas mammas, ar abām esmu šķīries. Meitai būs 11, dēlam, kamēr biju “Lauku sētā” palika 3 gadi. Meita zināja, ka esmu šovā, bet dēls jau vēl pārāk maziņš,” tā Jurčiks. Puisis agri kļuvis par tēvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas dzīves sākums bija tāds, kā bija. Meita Keitija piedzima trakulību laikos. Man bija 19, bet ne mirkli nenožēloju, ka man ir meita!

Meita ar mammu un mammas draugu dzīvo Zviedrijā, mūsu attiecības ir lieliskas. Mammas draugs ir superīgs, tiešām – cepuri nost.

Bijām pat ciemos aizbraukuši, uzņēma kā savējos, sirsnīgi un patīkami. Ar meitu regulāri sazvanāmies.

Protams, tā stulbi jau ir. Neuzskatu, ka esmu ļoti labs tēvs, jo principā jau ar bērniem vajadzētu sazināties katru dienu, mēs ar Keitiju sazvanāmies reizi nedēļā.

Savukārt, kad piedzima Gustavs, bija ļoti traki laiki. Man bija visādas atkarības. Narkotikas ļoti daudz. Bija viss, izņemot heroīnu,” atceras Juris.

Viņa atkarību stāsts ir smags, bet Jurčikam pietiek drosmes ar to dalīties, jo viņš apzinās – šī dzīves lappuse ir aizšķirta. Viņš ticis galā ar atkarībām, un “Lauku sēta” iezīmē jaunas dzīves sākumu. Tiesa, vēl salīdzinoši nesen viņš atradies ļoti dziļā purvā.

“Plus mīnus desmit gadus lietoju visu ko. Kad otrā bērna māte mani meta ārā no mājām, sapratu, ka ir beigas. Bija pašnāvības mēģinājums. Sapratu, ka neredzu vairs savai dzīvei jēgu, uztrinu nazi un sāku spēlēties ar savu dzīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paldies Dievam, biju riktīgi piedzēries. Pamodos no rīta lielā asins peļķē, pāršķeltu roku,” atceras “Lauku sētas” dalībnieks.

SPIED TE un skaties šova “Jurčika ceļs” otro sēriju, kurā Juris vēl sīkāk pastāstīs par smagajā laikā piedzīvoto!

Viņu izglābusi Minesotas 12 soļu programma, ģimenes atbalsts brīdī, kad šķiet, ka nu gan viss patiešām zaudēts. “Pagājušā gada februāris ir laiks, kad ieņēmu pēdējo devu,” nopūšoties atceras Juris. Jā, bijuši lūzuma brīži, bet Juris nu ir ticis galā un jūtas brīvs.

Atbrīvoties palīdzējis arī Dievs un Draudzes apmeklējumi. Juris neslēpj, ka pēc izārstēšanās no atkarības, mēģinot atjaunot attiecības ar dēlu, komunikācija ar Mārīti – puisēna mammu, nevedusies viegli. Protams, dēliņa mamma, kura pielikusi pēdējo punktu, izmetot atkarību mocīto vīrieti pa durvīm, uzstādījusi savus noteikumus attiecībā uz iespējām satikt mazo Gustavu.

Juris sapratis, ka neapzināti sācis ienīst sievieti, kuru agrāk mīlējis un kura laidusi pasaulē un audzina viņa dēlu. Sapratis, ka jātiek ar šīm izjūtām galā, Juris palīdzību meklējis pie Dieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sāku lūgt Dievu, katru dienu. Un es Dievam lūdzu, kaut man pazustu tas naids pret viņu, kaut es varētu dzīvot normāli.

Drūmās domas pazuda, jutos atbrīvots, un sapratu – tas ir Dieva pirksts,” atceras Juris.

Taču, lai pāršķirtu jaunu lapu, priekšā vēl daudz darba. Atvainošanās saviem mīļajiem, kam smago gadu laikā nodarīts pāri, attiecību sakārtošana ar dēla mammu.

Seko “Jurčika ceļam” ekskluzīvi Go3! Jauna sērija ik pirmdienu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm