tv3.lv

”Biju brīvs, laimīgs divu bērnu tēvs, bet tad sajutos, kā pirmoreiz iemīlējies.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāj savu attiecību stāstu

”Lauku sētas” finālista Jura Jakubaneca jeb Jurčika talismans visu spēles laiku bijis milzu lācis. Sarunā ar Skaties.lv Jurčiks atklāj lāča stāstu. Kā atklāj Juris, milzu rotaļlieta spēlē simbolizē dāmu, kura īsi pirms ”Lauku sētas” viņa dzīvē visu sagriezusi kājām gaisā.

2020. gada 5. decembrī 16:15

Jurčiks ”Lauku sētas” veidotāju redzeslokā nonāca jau labu laiku pirms atlases – puisis no Dobeles iesūtīja visu laiku atraktīvāko pieteikumu uz ”Lauku sētu”. Apskati to TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms Jāņiem, ieradies šova atlasē, Jurčiks sevi pierādīja kā atraktīvu un piedzīvojumu kāru zēnu, kura otrā pusīte ir… Viņa mocis!

Taču īsi pirms braukšanas uz ”Lauku sētu” Jurčika attiecību statuss mainījies.

‘’Kad rakstīju pieteikumu ‘’Lauku sētai’’, biju brīvs, laimīgs divu bērnu tēvs. Un tieši pirms ‘’Lauku sētas’’ parādījās meitene. Viņa ir mana darba kolēģe,’’ atceras Juris.

Juris atceras, ka, strādājot metāla apstrādes uzņēmumā Dobelē, jau sen esot ievērojis kādus simpātisku kolēģi. Sākumā Juris domājis, ka meitene jau aizņemta, jo nereti čupojusies ar citiem vīriešu kārtas kolēģiem.

Juris no kolēģiem noskaidrojis, ka meiteni sauc Ieva un, apjautājis darba biedrus, sapratis, ka ar nevienu no tiem nopietnas attiecības ar Ievu nesaista. Juris nekavējoties rīkojies. Uzaicinājis Ievu uz jūru, kas izrādījusies meitenes sirdslieta.

‘’Četrās no pirmajām piecām dienām pēc iepazīšanās mēs braucām uz jūru. Tobrīd es vēl nezināju, ka būšu šovā,’’ atceras Jurčiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzzinājis, ka ir izturējis atlasi un viņam jādodas uz ‘’Lauku sētu’’, brašais metālapstrādātājs teicis meitenei, lai ne par ko nesatraucas – viņa esot viņa ideāls pēc visiem parametriem. Meitene neticējusi – teikusi: ‘’Pēc ‘’Lauku sētas’’ parunāsim.’’

Uzvirmojusi ideja, ka Ievai jābrauc Jurim līdzi uz ”Lauku sētu”, lai meitene būtu droša, ka puisim, ieraugot daiļās šova meitenes, kāja nepaslīd. Protams, šova noteikumi aizliedz uz saimniecību līdzi ņemt fanus, taču Juris izlēmis, kā viltīgi ”sistēmu apiet”.

Juris paziņojis Ievai, ka viņa dosies viņam līdzi uz ”Lauku sētu” savas mīļākās rotaļlietas formātā. ”Izrādījās, ka viņas mīļākā mantiņa ir milzīgs lācis,” atceras Juris. Lāča lielums Jurim nav bijusi problēma. Viņš to paņēmis līdzi uz spēli, un lācis šovā simbolizē viņa Ievu.

Skatītāji būs pamanījuši, ka Ieva simboliski ir klāt visos uzdevumos un darbos, ko veic Juris. Kopā ar lāci Juris apņēmies startēt arī fināla spēlēs.

‘’Teicu Ievai, ka pēc ‘’Lauku sētas’’ atnākšu mājās pie viņas kopā ar lāci, un viņas lācis man palīdzēs šovā un atgādinās viņas klātbūtni,’’ savu romantisko pusi atklāj Jurčiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ievā, ko Jurčiks mīļi dēvē par savu lāceni, viņš saskatot savu dvēseles radinieci.

‘’Jūtos atkal kā 16 gados. Pat ar bērnu mātēm man nebija tādas sajūtas. Jā, pret manu bērnu mātēm man bija patika un simpātijas, bet šīs sajūtas ir tādas, it kā pirmo reizi iemīlētos.

Biju brīvs, laimīgs divu bērnu tēvs, kā pieteikumā rakstīju, attiecībām nav laika, jo man ir mans mocis. Bet tad sajutos, kā pirmoreiz iemīlējies,” mīlestības pilns stāsta Juris.

Mīlestība viņu iedvesmo kļūt vēl labākam – pēc šova Jurčiks apņēmies sākt iet uz sporta zāli, lai Ievai būtu ideāls vīrietis. Viņš cer, ka Ieva sagaidīs viņu mājās mīlestības un maiguma pilna, un abu stāsts turpināsies, mīļi kopā skatoties ”Lauku sētu”. Juris spriež, ka Ieva būs patīkami pārsteigta, redzot, cik aktīvi viņas lācis iesaistās visās ”Lauku sētas” norisēs.

Vai lācis palīdzēs Jurim arī finālā? ”Lauku sētas” lielās fināla spēles jau piektdien, 11. decembrī,  21.00 TV6 un Go3! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm