Brīva un izvēlīga! Iepazīsties: seksīgā Eglīte, kura gatava lauzt sirdis ”Lauku sētā”

33 komentāri
Brīva un izvēlīga! Iepazīsties: seksīgā Eglīte, kura gatava lauzt sirdis ”Lauku sētā”
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

“Lauku sētā” ieradušās piecas meitenes, un nenoliedzami visizteiksmīgākā ir 25 gadus vecā tumšmate Līga Eglīte. Zēni viņai jau pārmet slinkošanu un pārlieku pucēšanos, tā vietā, lai strādātu lauku darbus. Pašpārliecinātā daiļava spriež, ka kritika puišiem ir veids, kā pievērst sev Eglītes uzmanību. Jo viņa ir brīva meitene, un “Lauku sētā” viss var notikt.

Kā, uzsākot sarunu ar Skaties.lv, sirsnīgi nosmejas Eglīte, “Lauku sētā” viss ir iespējams. Viņa te ierodas kā brīva skaistule, bet – kas zina – aizies jau aizņemtas meitenes statusā?

25 gadus vecā tumšmate esot brīva meitene jau labu laiku. “Līdz precībām attiecībās ejams tāls ceļš.

Sarunvalodā pastāv tāds teiciens: “kopdzīve sākas tad, kad vīrietis sevi uzskata par brīvu, bet sieviete – par precētu”. Es nevēlos iekrist kārtējās pašapmāna lamatās, kur cilvēki viens otru māna.

Nedomāju, ka kaut ko īstu atrast var ātri, tāpēc esmu izvēlīga,” tā Eglīte.

Skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Vai īsto var atrast “Lauku sētā”?

“Nav ne jausmas. Mēs jau nekad nezinām, kas būs uz priekšu,” tā Eglīte, pačukstot, ka sajūtas viņai saka – vēl kādreiz dzīvē tiks sastapts Gustavs – abi esot uz viena viļņa.

Eglītes ierašanās spēlē bija iespaidīga, un tāda tā turpina būt. Meitene pa sētu staigā greznās drānās, skaisti uzkrāsojusies, ieveidotiem matiem. Citi pārmet, ka “Lauku sēta” nav vieta, kur pārmērīgi pucēties. Eglīte viņiem nepiekrīt.

“Šis ir šovs, kur viegli kļūt ikdienišķam, saģērbties vecās drēbēs un strādāt, neredzot sauli. Es uzskatu, ka svarīgs arī tas sociālais, paņemt līdzi kaut ko no savas reālās dzīves. Savu stilu, savus dzīves uzskatus, to, kā mēs izturamies, manieres.

Es uzskatu tā – kamēr mēs esam jauni, pieklājas arī būt košiem,” sarunā ar Skaties.lv skaidro Eglīte.

Viņa uz spēli paņēmusi līdzi “nedaudz skaistumlietu”. “Man patīk nēsāt rotas, un viņas jau neaizņem daudz vietas. Tā kā laika sakrāmēt somas nebija daudz, nevarēju būt tik selektīva, paņēmu līdzi vairāk.

Jā, Aigaram nepatika, ka es savas kleitas izkāru guļamistabā. Man likās, ka, sakarinot ap gultu kleitas, izveidoju sev buduāru, bet viņš laikam to redzēja citādāk. Domāju, ka manis kritizēšana viņam bija veids, kā pievērst uzmanību sev.

Sākumā man tas nepatika, bet drīz sapratu, ka viņam tāda natūra – viņš grib sevi parādīt kā tādu skarbo un pievērst uzmanību sev,” analizē Eglīte.

Meitene uzskata, ka jebkurā gadījumā puiši pārspīlē, saucot viņu par sliņķi un pārāk sapucētu. “Vīrieši, protams, pavada mazāk laika, no rīta ģērbjoties. Citas “Lauku sētas” meitenes varbūt nav aizrāvušās ar auskaru mainīšanu, es uz tā fona varbūt izskatos, it kā vairāk pucētos.

Lai arī šeit absolūti nevaru atļauties pucēties tā, kā ārpusē. Bet domāju, ka ir vērts, jo skatītājiem taču arī gribas redzēt ko košu, skaistu un interesantu,” skaidro Eglīte, kura dzīvojot pēc iedvesmas, un šovā iedvesma viņai saka – izpaudies un tas nostrādās!

“Es mūždien esmu atšķīrusies no citiem – ar domāšanu, izskatu, stilu, attieksmi pret lietām. Pa retam satieku sev līdzīgus cilvēkus, viņi ir interesanti,” spriež Eglīte.

Vai viņa ar savu īpašo personību tiks līdz finālam?

“To nevaru apsolīt. Redzu, ka cilvēki te savā starpā sacenšas, un tas fiziskais darbs ir diezgan smags,” tā Eglīte.

33 komentāri