tv3.lv

Četri vīri un no katra pa bērnam. "Lauku sētā" visvairāk nelabvēļu iemantojušās kurzemnieces Evas stāsts

13. septembrī 11:33

Pašmāju realitātes šovā “Lauku sēta” šosezon vislielāko nelabvēļu pulku dalībnieku vidū pamanījusies iemantot 47 gadus vecā četru bērnu mamma Eva Goldmane no Sabiles. Uz izbalošanas sola kurzemniece sēdusies jau divreiz, turklāt otrajā nedēļā par to, ka tieši viņa nav pelnījusi spēli turpināt, vienbalsīgi lēma visi dalībnieki. Paraudzīsim, kas slēpjas aiz Evas šerpās ārienes!

“Man ne ar vienu nav grūti, cilvēkiem ir grūti ar mani”

“Esmu skaļa un drosmīga un ļoti lepojos ar sevi,” par sevi saka kurzemniece Eva Goldmane. “Lauku sētas” dalībnieki arī ne reizi vien uzsvēruši viņas valdonīgumu, un Eva sarunā ar “tv3.lv” teic: “Manu raksturu un toni cilvēki nesaprot, bet tāds nu tas ir. Citi pārprot arī manis teikto.”

Eva spriež, ka ļaudīm ne pārāk patīk arī viņas pašpārliecinātība. “Es arī saprotu, ka neesmu nekāda klusā pele, malā nenolīdīšu un vienmēr mācēšu atbildēt. Es ļoti reti kādam kaut ko aiz muguras runāju.”

Runāt atklātu valodu Eva drīzāk uztver kā plusu nekā mīnusu, taču pamanījusi, ka acīs teikšana cilvēkiem ļoti nepatīk, savukārt, ja kāds viņas teikto pārprot, tā vairs neesot viņas darīšana: “Cilvēks pats ir vainīgs, kā viņš saprot manis teikto.”

Jau spēles iesākumā Eva prātojusi, ka dalībnieki centīsies no viņas tikt vaļā pēc iespējas ātrāk. “Man īstenībā ne ar vienu nav grūti, cilvēkiem ir grūti ar mani,” apzinās šova dalībniece. “Tāpat kā es nekad neuzbrukšu pirmā. Es pēc horoskopa esmu Auns, un spītība un stūrgalvīga manī ir, kas arī daudziem šķiet ļoti slikta īpašība.

Bet “Lauku sētas” dēļ es nemainīšos. Es nevienam nepielaizīšos,” saka Eva. Jautāta, vai šī īpašība viņai dzīvē netraucē attiecībās ar apkārtējiem, sieviete teic: “Tāpēc ir bijuši četri vīri un katrs bērns ir no sava. Mans moto: ja nav kazai piena, tad nav. Diviem cilvēkiem nav jābūt kopā, ja nav. Šobrīd atkal esmu brīva. Es jau smejos, ka laikam tāds vīrietis, kurš var mani izturēt ilgāk par pieciem gadiem, nav piedzimis.”

Viedoklis par vīriešiem

Ilgākā Evas laulība ilga astoņus gadus, bet īsākā – septiņus mēnešus, un katras attiecības tika svētītas ar atvasīti. “Nekad nebija tā, ka “iekritu”, bērns pieteicās nejauši. Vienmēr vīrieši gribēja mani precēt un vienmēr gribēja bērniņu. Spēja celt, bet nespēja nest,” saka “Lauku sētas” dalībniece. Četras atvases – divas meitas un divi dēli – ir Evas vislielākā vērtība un acuraugs, un viņa neslēpj, ka jau kļuvusi par vecmāmiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piekto laulību Eva nealkst. “Es gribētu tā: kaut kur aizbraucam, atpūšamies, šņik-šņak un katrs uz savu pusi – es uz savām mājām un viņš uz savējām.”

Par vīriešiem Evai ir viedoklis: “Viņi ir labi līdz brīdim, kamēr es neesmu viņu kabatā. Tikko es esmu viņu kabatā, sākas privātīpašnieciskums, pēkšņi man sevī kaut kas jāmaina.

Visi veči ir gribējuši manī kaut ko mainīt. Kāpēc? Tu taču redzēji, kāda es esmu. Es nekad neliekuļoju, vienmēr esmu tāda, kāda esmu.”

“Viņi visi mani ir nomocījuši ar greizsirdību, lai ko es nedarītu un kā es neuzvestos. Es varu parandžā ietērpties, vienalga būs greizsirdīgs, un tas mani besī ārā,” vēl vienu iemeslu, kādēļ neraujas atkal mesties laulības dzīvē, skaidro Eva. “Kādam viņam vajadzētu būt? Droši vien tādam, lai es beidzot justos vāja.”

Bet pagaidām viņa šajā ziņā neko neštukojot, taču, ja iespēja no gaisa nokristu, tad to garām nelaistu. “Es dzīvē neko nelaižu garām. Visas patīkamās sajūtas ir vajadzīgas. Arī tāpēc, lai feini izskatītos,” uzskata Eva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimniecībā “Mārtiņi” Rēzeknes rajona Dekšārēs Eva žilbina ar skaistu manikīru un košiem auskariem. “Nagi man vienmēr ir kopti,” viņa paskaidro. “Man līdzi ir vesela kastīte ar auskariem, ko meita atlasīja.” Šāda greznība, lai katru “Lauku sētā” pavadīto dienu iespējams aksesuārus pielāgot pašas omai un tēlam.

Apskauž gados jaunākās

47 gadus vecā kurzemniece šosezon “Lauku sētā” ir vecākā dalībniece. Taču dzīvē parasti viņai dodot par desmit gadiem mazāk un izskata dēļ viņu apskaužot pat trīsdesmitgadnieces. “Jaunākas sievietes uzskata, ka es viņām varētu būt konkurente. Var just tos skatienus. Piemēram, sēžu krodziņā un es jau redzu, kā pāri telpai manā virzienā met zibeņus.” Kā spriež Eva, jaunākas dāmas viņas klātbūtnē satraucas arī viņas harismas un uzdrīkstēšanās dēļ.

Eva atklāj: “Man nekad nav bijuši vecāki vīrieši, vienīgi otrais vīrs par mani bija piecus gadus vecāks.” Viņa bieži piesaistot jaunāku kungu uzmanību. Taču dzīvē nekādas ažiotāžas tādēļ netaisot, dzīvojot savu dzīvi un neiespringstot.

“Es gandrīz nemaz nelietoju kosmētiku. Man šķiet, ka tagad, esot “Lauku sētā”, esmu uzkrāsojusies kā nekad. Es domāju, ka viss slēpjas labos gēnos, jo mamma ļoti ilgi labi izskatījās. Īstenībā arī tētis,” savu jaunības noslēpumu atklāj Eva.

Evai ir kāds sapnis – savs gardumu busiņš, ar kuru ceļot pa Latviju. “Es esmu tirgotāja. Man joprojām ir diezgan paliels zemes gabals Sabilē, un man bija doma tur uztaisīt atpūtas bāzi ar mazu krodziņu, taču, zinot Latvijas apstākļus, roka neceļas. Bet food busiņu gan es pavilktu, un piecpadsmit divdesmit gadiem man būtu darbs,” saka Eva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm