tv3.lv

Dāmu cīniņš par vīrieti Aizkrauklē: iesaistās arī ”Lauku sētas” Violeta

Uzzinājusi, ka viņas labākās draudzenes Sanitas Rozenbergas ecēšanās ar līgavaiņa bijušo draudzeni jau aizgājusi līdz tiesai, palīgā steidz mesties Violeta Stepanova. Dānijā dzīvojošā skaistule vēlas atklāt, ka bijusi klāt brīdī, kad aizsākās abu sieviešu kašķis, kas nu jau aizgājis līdz tiesai, un publicēt savu stāsta versiju.

2017. gada 26. janvārī 18:05

Sanitas stāstu par tiesu astotajā grūtniecības mēnesī lasi te!

“Es biju klāt brīdī, kad radās strīds, pēc kura Sanitas līgavaiņa bijusī aizskrēja uz tiesu sūdzēties par Sanitu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas bija pagājušā gada pavasarī. Sanitai bija tikko kā nomirusi mamma. Tā meitene, Sanitas džeka bijusī, atļāvās brīdī, kad Sanitai tāpat jau bija smagi, vēl izteikt nepiedienīgus vārdus par viņas nupat nomirušo mammu,” ar Skaties.lv starpniecību draudzeni publiski aizstāv Violeta.

Līgavainis tomēr atgriezās pie bijušās! Karstākos jaunumus lasi te!

Kā atklāj “Lauku sētas” dalībniece, šī sieviete Sanitai tieši sejā esot atļāvusies pateikt pāris rupjus vārdus par viņas nupat kā aizgājušo mammu un vēl nopriecāties par to, ka māmiņa pametusi šo sauli.

Foto: draudzenes Violeta un Sanita

“Tas bija trieciens Sanitai. Laikam tā meitene nesaprot, ka viņai vairs nav 13 gadiņu, lai varētu tā uzvesties,” šausminās Violeta.

Tālāk jau viss norisinājies kā Sanitas stāstā – apvainotā Sanita neizturējusi un arī pretī atbildējusi asāk, uz ko līgavaiņa bijusī reaģējusi, aizskrienot uz tiesu un apsūdzot Sanitu par emocionālu vardarbību pret viņas bērniem, jo lamāšanās notikusi atvašu klātbūtnē.

Violeta vēlas kliedēt jebkuras šaubu ēnu, kas krīt pār Sanitu kā mammu – “Lauku sētas” kolēģe esot izcila māmiņa, kam atvases pirmajā vietā. To lieliski pierādot notikumi šovā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Būtu Sanita slikta māte, viņa būtu atgriezusies “Lauku sētā” kopā ar mani. Bet viņai pirmajā vietā bija dēliņš,” atgādina Violeta.

Blondā daiļava gan pauž neizpratni par to, kāpēc drauga bijusī tā turpina konfliktēt ar Sanitu, kura drīz laidīs pasaulē mazuli no šī vīrieša un ir ar viņu laimīgās attiecībās.

“Tā ir smieklīga lieta – kāpēc meitenēm vispār ir par veci jācīnās? Kā jāmīl savs bijušais, lai pret viņa līgavu un bērna māti ierosinātu lietu?

Es, ja godīgi, nesaprotu visu to ņemšanos. Lai tā meitene pieskata savus bērnus, bet nelien svešā apakšveļā,” šajā situācijā nelokāma ir Violeta.

Video

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm