Saturs turpinās pēc reklāmas

”Domājiet labas domas un turiet īkšķus!” ”Lauku sētas” Omei negaidītas veselības problēmas

Atgriežoties mājās no ”Lauku sētas”, sliktas ziņas gaidījušas par Omi iesaukto liepājnieci Ivetu Krieviņu. Piecu bērnu mamma, kura audzināšanā pieņēmusi arī mazbērniņus, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, kam sekojusi vēsts par atrastu audzēju. Taču allaž optimistiskā Ome nenokar galvu. Viņa priecājas par skatītāju uzmanību ikdienā un Skaties.lv uzsver, –  satraukumam nav pamata, viņa jūt, ka viss būs labi.

2021. gada 6. janvārī 17:00

Vēl esot ”Lauku sētā”, Iveta Skaties.lv atklāja, ka sevi, jaunāko bērnu un divus mammas atstātus mazbērniņus nodrošina viena pati, strādājot par trauku mazgātāju restorānā. ”Lauku sēta” bijusi viņas dāvana pašai sev – iespēja atvilkt elpu no pienākumu riteņa un izbaudīt pašai tik mīļo lauku dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Ar trauku mazgātājas algu vienai izaudzināt 5 bērnus un 2 mazbērnus.  Omes skarbais dzīvesstāsts

Diemžēl, iznākot no ”Lauku sētas”, Omi gaidījušas nepatīkamas ziņas – jāmeklē jauns darbs.

”Biju paņēmusi bezalgas atvaļinājumu, bet cik nu manu vietu turēs tukšu. Kamēr filmējos, manā vietā bija paņemts jau cits darbinieks,” atceras Ome.

Taču viņa ne mirkli nesūdzējusies par grūto likteni. Tā vietā sieviete, kura Liepājā jau iesaukta par ”azbesta veceni”, steigusi meklēt jaunas darba iespējas un nu strādā veikalā ”Maxima” par pārdevēju. Šis darbs viņai sagādā daudz prieka, jo ik dienas tiek satikti jauni ”Lauku sētas” fani, kuru sirsnīgā uzmanība liek pasmaidīt.

”Nekur jau nav nekāda zelta bedre, bet es noteikti nesūdzos! Darbiņā visu laiku no cilvēkiem dzirdu: ”Čau, Ome!” Smejos: ”Es tevi nepazīstu!” ”Tas nekas!”,” ar smaidu par skatītāju mīlestību stāsta Ome.

Iespējams, atbrīvošana no darba un vajadzība meklēt jaunu darba vietu bijis likteņa pirksts. Veicot obligāto veselības pārbaudi pirms iestāšanās jaunajā darbā, atklāts, ka Omei ir audzējs. Allaž pozitīvā ”Lauku sētas” dalībniece atklāj, ka nav jutusi nekādus slimības priekšvēstnešus un arī šobrīd jūtas labi.

”Nekas man nesāp, nav slikta dūša vai kā citādāk slikta sajūta. Jūtos labi,” tā Ome.

Jā, savulaik, 2016. gadā, kad viņa bijusi pie ārsta, tas teicis, ka pēc kāda laika atkal jāveic izmeklējumi. Omei darbu dunā tas aizmirsies un nu, veicot obligāto veselības pārbaudi, lai iestātos jaunajā darbā, viņai paziņots par audzēju.

”Protams, daudz no tiem medicīnas terminiem nesaprotu, taču ceru un ticu, ka viss būs labi!

Ceturtdien dodos uz analīzēm, lai noskaidrotu, vai tas nav ļaundabīgs. Taču es jūtos lieliski un ticu, ka nekas ļauns tas nav – būs labi,” atklāj Ome.

Protams, pēkšņā vajadzība ārstēties vientuļajai mammai ir arī negaidīts finansiāls trieciens.

Ome vēlas pateikt milzīgu paldies ”Lauku sētas” kolēģiem Guntaram Dronem un Mārtiņam Akotam. Uzzinājuši, ka Omei steidzami nepieciešami līdzekļi, lai veiktu analīzes, puiši bez kādiem jautājumiem un kavēšanās pārskaitījuši naudu, lai ”Lauku sētas” kolēģe uzreiz var pieteikties analīzēm un vajadzības gadījumā nekavējoties sākt ārstēšanu.

Ome saka milzīgu paldies arī neskaitāmajiem ”Lauku sētas” faniem, kuri šajā laikā palīdz saglabāt gaišu skatu uz dzīvi un uzmundrina ar sveicieniem, tiekoties Liepājas ”Maxima” veikalā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

”Es domāju, ka viss būs kārtībā. Būs labi! Ir jābūt visam kārtībā, citādi nevar būt! Domājiet labas domas un turiet īkšķus!” uz pozitīvas nots sarunu noslēdz Ome un atvainojas – rindā uz iepirkšanos jau esot sastājušies un sirsnīgi sveicinot bariņš ”Lauku sētas” fanu.

Skaties.lv pievienojas labo domu sūtītājiem un novēl Ivetai drīzu atlabšanu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas