tv3.lv

"Dusmu būda": Eva pēc strīda Emīlijai piesola pa muti

12. septembrī 10:59

Realitātes šova “Lauku sēta” trešajā sērijā 18 gadus vecā Emīlija bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem metās krāgā gados daudz vecākajai Evai, bet Eva atbildi parādā nepalika – “Dusmu būdā” viņa jaunietei piesolīja pa muti.

“Emīlija atkal uzklupa Evai. Viņa pārprata to, ko Eva teica. Emīlija gribēja mani aizstāvēt, viņām abām sanāca kašķis. Šinī situācija Eva nemaz nebija vainīga. Aivis arī mazlietiņ centās viņu aizskart… Katrā ziņā visi ir pret Evu, katrs viņas mazākais solītis, ne tāds vārds ne tajā virzienā ir iemesls kašķim.

Patiesībā viņa pateica tikai to, ka es vismazāk gribu to aliņu, kas ir balvā. Tā arī ir – man to aliņu nevajag,” notikumu vagās “Dusmu būdā” iztirzā Monta.

“Es nesaprotu, kādēļ pensionāriem jābūt šādā šovā. Eva pilnīgi nevienam nepatīk. Visi vēlas viņu dabūt prom no “Lauku sētas”. Lai tā kaza iet un savās mājās ravē savas dobes un negora savas celulītainās kājas kameru priekšā!” “Dusmu būdā” saka Emīlija.

Eva atzīst, ka Emīlijas iejaukšanās sarunā, kas vēlāk pārauga palielā strīdā, bijusi tizla. “Tā sīkā losene vienkārši besī,” tiešu valodu par Emīliju runā Eva.

“Astoņpadsmitgadīgam skuķim māte nav iemācījusi ne cieņu, ne godu, neko pret vecākiem cilvēkiem. Viņa māk tikai vaukšķēt. Droši vien visskaļākā rīkle visā “Lauku sētā”.

Es esmu sieviete gados, vismaz tik daudz ir, a viņai nav nekā. 18 gadi, izaugusi un kas? Nekas. Ne cieņa, ne gods, ne prāts. Tikai tizla ļerkšķēšana un iebāž degunu lietā, kur nekas nav nez zināms, ne redzams. Ko tu muļķim padarīsi? Nākamreiz dabūs pa muti,” par Emīliju saka Eva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas par Emīlijas un Evas saplūkšanos sakāms pārējiem, skaties “Dusmu būdā” nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm