tv3.lv

“Dusmu būdā” iet augstos toņos: Eva asi atbild kritikai par trūkumiem darbu organizēšanā

Realitātes šova “Lauku sēta” pirmajā nedēļā par darbu vadītāju tika iecelta Eva Goldmane, tomēr par darbu organizēšanu 47 gadus vecā sabiliete no pārējiem saņēma pamatīgus pārmetumus. Taču Eva padoties nedomā un bliež visiem pretim.

5. septembrī 10:26

Par Evu kā darbu vadītāju sūdzas kā puiši, tā meitenes. Aivis pauž neizpratni, kādēļ Eva viņu ielikusi vienā pārī ar Andri, par kuru lielāka zābaka pasaulē neesot. Neapmierināta ir arī Emīlija, kurai Eva nedodot iespēju strādāt plecu pie pleca ar puišiem. “Viņa ir stulba kaza. Šausmīgi tracina.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņa kā komandas biedrs ir ļoti valdonīga un vispār ir ļoti valdonīga sieviete. Izdarīt kaut ko viņai pa prātam ir ļoti grūti. Viņa visu laiku komentē, kā vajag labāk, kā vajag pareizāk. Pat ja viņa ir kļūdījusies, viņa tāpat nebūs vainīga. Ar viņu ir ļoti grūti sastrādāties,” “Dusmu būdā” stāsta Monta un pauž vēlēšanos kaut Eva pēc iespējas ātrāk saimniecību pamestu.

Mērs pilns ir arī Kristapam un Modrim, kuri uzskata, ka Eva kā darbu vadītāja ir pilnīga nulle.

Kas sakāms Evai? Viņa domā, ka visi ir vairāk spriedelētāji nekā darītāji. “Uzreiz baigi gudrais bija Modris, tālāk sāka čiepstēt Aivis. Paldies Montai, aizstāvēja mani. Pārējie gudrinieki uzreiz pieturēja mutes. Kristaps lielā balamute, te vislielākais runātājs, nevis darītājs. Tizleņi. Darītāji nav, tikai runātāji,” “Dusmu būdā” pauž Eva.

Kaislībām “Dusmu būdā” seko līdzi pirmdienās nākamās paaudzes televīzijā Go3, kur iespējams arī baudīt šova “Lauku sēta” sērijas vēl pirms TV ētera.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm