tv3.lv

Ekskluzīva reportāža: Aija Dembovska piektdienas naktī iekaro Vecrīgas klubus

Piektdienas, 12. oktobra, naktī šova “Lauku sēta” zvaigzne Aija Dembovska āva kājās deju kupes, seksīgas garās zeķes, sarkanu krūšturi un devās iekarot Vecrīgas klubus. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu reportāžu no Aijas klubu tūres.

2018. gada 13. oktobrī 16:11

Ballīti Aija sāk klubā “Četri balti krekli”, kuru pati dēvē par savu mīļāko atpūtas vietu. “Laba latviešu mūzika, dejas, un te man puiši vienmēr uzsauc! “Kreklos” par kokteiļiem nekad neesmu iztērējusi ne centa!” jūsmo zvaigzne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas, ka Aija klubā ir “savējā”, manāms uzreiz – vakara mūziķi Aijai pat ļauj uzdancot uz skatuves, personāls sirsnīgi sveicina kā regulāro klienti. Un, jā ik uz soļa “Lauku sētas” fani, kuri vēlas nobildēties! Aija viņiem šo prieku neliedz.

Ballītei par godu Aija ir smalki saposusies – kleitiņa, sarkana vešiņa un kā visa odziņa – seksīgas garās zeķes.

Gribi redzēt Aiju pavisam pliku? Spied TE!

Kad “kreklos” kārtīgi padejots, Aijas ceļš ved uz folkklubu “Ala”. Nemaz tik viegli aiziet nav – teju katra ceļā satiktā kompānija Aiju atpazīst un jautā pēc kopbildes. Aija faniem neatsaka!

Lielākie “Lauku sētas” fani pat ir pavisam drosmīgi un vēlas Aiju nobučot! “Man ir draugs, bet viņš sapratīs – esmu šovu zvaigzne, un tās ir tikai bučas faniem,” smejas Aija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pulkstenis ir pusčetri no rīta, un Aija grib dziedāt karaoki! Un to zvaigzne iecienījusi darīt “Funny Fox” – citās populārās karaoke vietās neielaižot pagātnes konfliktu dēļ, un nevajag arī!

Aija jau zina, ko dziedās – kas gan viņu labāk varētu raksturot, ja ne “Ai, jel manu vieglu prātu”. Un, protams, visapkārt jau atkal fani.

“Lauku sētas” skatītāji Aiju sveic un atpazīst pilsētas ielās arī rīta agrumā, kad zvaigzne izlemj braukt mājās. Nav nekādu šaubu – šī ir Aijas nakts!

“Zini, lai ko kāds rakstītu komentāros, izejot ielās, redzu īsto cilvēku attieksmi. Visi ir tik superīgi, sirsnīgi un forši. Un tad es tiešām sajūtos kā superzvaigzne,” smejas Aija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm